Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-27, 11:09   #4657
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam jego pierwowzór, serum R+R (teraz przemianowali je na booster), testowałam niedużo, bo wówczas miałam zakaz stosowania kosmetyków przez podejrzenie o alergię. Jednak tyle, ile testowałam, byłam bardzo zadowolona. Rano skóra była świetna. Właśnie planuje kupić ten booster, bo skończył się już szlaban



Hmmm miałam znowu wziąć E-AA, ale teraz nie wiem A jaką to ma konsystencję?
Mogę zapytać ile masz lat?
Prawie 30

Ma konsystencje rozrzedzonego, wodnistego olejku, ale dla mnie to super, bo moja cera nie lubi typowych tlusciochow. Na pewno nie jest to typowe olejowe serum jak ten z witamina C 10%.

Dla mnie ten E-AA ma za duze stezenie witaminy C. Moja cera jeszcze nie potrzebuje takich dawek, skoro przy 10 % witaminie c w formie olejowej byly efekty, a wole stopniowo sobie zwiekszac stezenie. Ale ten booster z granatem naprawde ma moc.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując