Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-29, 11:19   #16
kasia020588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Cytat:
Napisane przez michalkow Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
jest to mój pierwszy wątek na tym forum, więc jeśli coś pomieszałem, wybaczcie. Potrzebuję Waszej pomocy, mam nadzieję, że mi pomożecie.

5 lutego moja żona będzie obchodzić swoje 26 urodziny. Niestety jak co roku mam dylemat z prezentem, nigdy nie wiem co jej kupić, aby trafić z prezentem a wiem, że kilka razy nie trafiłem kupując praktyczne dla domu upominki, a nie typowo dla niej.

Może napiszę trochę o żonie:
Jest nowoczesną kobietą, uwielbiającą malować się - od sierpnia zajmuje się wykonywaniem makijaży ślubnych, wieczorowych i innych okolicznościowych, więc kosmetyków ma dużo.

Lubi perfumy, jednak te już wielokrotnie dostawała ode mnie.

Chciałbym aby prezent był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, z którego byłaby zadowolona i przede wszystkim zaskoczona.

Jako, że zostało mało czasu, proszę pomóżcie mi.
"

Idealnym pomysłem na prezent dla twojej żony może okazac się dzień w spa Ja równiez interesuje się makijażem i wiem, że cera nim obciążona może potrzebowac chwili wytchnienia. Kilka miesięcy temu mąż kupił mi pakiet zabiegów na twarz i ciało w xxx w Konstancinie - cudowne przezycie. xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-11-06 o 14:34 Powód: reklama
kasia020588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując