Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy da się uratować ten związek czy to już koniec?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-11, 10:56   #38
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Czy da się uratować ten związek czy to już koniec?

Cytat:
Napisane przez sadnovember Pokaż wiadomość
Hmm, trochę się zgodzę, trochę nie.

Tak, chciałabym happy endu GDYBY on tego happy endu chciał równie mocno jak ja. Gdyby był gotowy zmienić pracę, otoczenie, rzucić/ograniczyć picie, pójść na terapię. Ale jestem pewna, że tego nie zrobi.

To chyba nic złego, że wspominam momenty kiedy było dobrze? Oczywiście cały czas moje myśli zaprzątają raczej te złe rzeczy i kłamstwa. I tak, jestem nadal wściekła na niego i zawiedziona, nie pisałam tego tutaj, bo to chyba oczywiste. I tak, jestem żałosna w swoich oczach.

To nie jest tak, że siedzę i nic nie robię. On podjął decyzję, że wraca za miesiąc do domu. Więc tak czy siak, czy ja tego chcę, czy nie, rozstajemy się. Szukam mieszkania. Oglądałam kilka w tym tygodniu, ale żadne mi nie odpowiadało. Może źle robię, ale chcę już znaleźć coś porządnego na dłuższy okres, a nie jakąś obskurną klitkę za horrendalne pieniądze. Jak chcesz mi przelać trochę kaski na konto, żeby mnie stać było na coś lepszego, to podam numer konta Do psychologa zdecydowanie się zapiszę, ale najpierw chcę ogarnąć przeprowadzkę, bo to pilniejsze moim zdaniem.

Wasze odpowiedzi dużo mi pomagają, bo uświadamiają mi, że to nie ze mną jest coś nie tak. Więc dzięki za wszystkie
Tylko po co się męczyć naprawą? Po co zmuszać kogokolwiek do terapii? W imię czego? Szczerze? Ja bym po prostu zrezygnowała. Wolę człowieka, któremu nie muszę patrzeć na ręce i który nie zawiódł mojego zaufania choć i tak jest ciężko zaufać. Mi to długo zajęło a obecny TŻ zna moje podejście (raz podpadniesz - Ok, przeżyje jeśli to ☠☠☠☠☠☠☠a, 2gi raz - wypad). Dość życia sobie popsułam nerwami i stresem a życie nawet w pojedynkę jest lepsze. Mniej problemów.

PS.Szukaj pokoju a nie mieszkania.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując