Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - klaps
Wątek: klaps
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-05, 11:28   #30
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: klaps

napewno kazda z nas ma prawo do swojej opinii, ja kompletnie Kaszanna z Tobą sie nie zgadzam, bo moze bedziesz faktycznie miała to wynagrodzone o ile dziecko nie poczuje sie totalnie bezkarne i "na stare lata" tzn, na okres młodzienczego buntu nie zbierzesz owoców swojej delikatnosci. Zadna z nas nie mówi o klapsach bolesnych tylko o szybkiej reakcji, praktyczie bezbolesnej na głupotkę dzieciaczków,w momencie gdy ich zachowanie zagraża ich zdrowiu i bezpieczenstwie. Co ci po karze zakazie oglądania bajki jak dziecko wpadnie pod samochód bo jednak nie usłucha Twoich ostrzeżen?. Te historie które któras z Was opisała dotyczące sikania na dywan i ataków wrecz histerii w sklepie, nie świadczą o sposobie wychowania dziecka lecz o bezsilnosci rodziców w wychowywaniu małego tyranka.
Mam w rekawku fajną anegdotke, a jak wiadomo anegdotki mają to do siebie ze sa prawdziwe przynajmniej w wiekszej czesci (ta jest prawdziwa w 100%).
Jedna z moch znajomych miałą problem z dzieckiem , które wykazywało wielkie zainteresowanie kontaktami. Znajoma nalezy do osób wychowujących bezstresowo, więc próbowała tłumaczyctłumaczyc, prosic....powtarzała ze moze stac sie krzywda bo prąd moze kopnąc....Niestety nie skutkowało....
Zaistniała sytuacja w której zrobiło sie bardzo cichutko ...wiec znajoma podejrzewała że brzdąc cos kombinuje, i nie myliła sie, kombinował przy kontakcie, nie samymi paluszkami ale miał tez druciki.....Mimo swojego łagodnego podejscia i bardzo łagodnego charakteru cichutko podeszła od tyłu do dziecka i bardzo mocno go kopneła w zadeczek!!!!!! Po czym przytuliła i mówi : a nie mówiłam, ze prąd moze cię kopnac ? Trzeba uwazac na k0ntakty . i wiecie co dziecko juz wiecej do kontaktu nie podchodziło .
pozdrowionka.
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując