Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-13, 14:33   #2246
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty część XIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;78726006]Moje w sumie rzadko sie dra, ale jak ktores jest wyjatkowo nachalne, to sycza na siebie. Najczesciej klotnie i sykanie byly o to, kto bedzie siedziec przy odemknietym oknie. Zaczelam otwierac oba skrzydla i juz jest zgoda. Ale moja menadzerka tez ma 10-letnie rodzenstwo i mowi, ze sykaja na siebie.

Moj Simbor ma strajk glodowy. Tzn. koniec koncow zje jak juz zakuma, ze nic innego nie dostanie, ale z wielkim fochem (najgorsze, ze whiskasa je, az mruczy). Ostatnio zwymiotowal (drugi raz w zyciu) i od tamtej pory chyba przeszedl jakies katharsis, moze inna dusza wstapila w jego cialo, nie wiem... Ale zaczely nim targac dzikie namietnosci, bije zabawki, o ktorych istnieniu zapomnial i zaczal wybrzydzac przy misce. Chyba mu zycie przelecialo przed oczami przy wymiotowaniu.[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Sophe Pokaż wiadomość
Z niemiec.
A dzięki, popatrzę, czy taka jest, hills nie jest moim wymysłem, tez polecona przez innych kociarzy.
Mimo kołnierza dziś znowu zerwała strupa, do krwi, jatka straszna. Babrze się i babrze, ludzie ile mnie to nerów kosztuje, wysiadam....
Biedna mała. Strasznie mi jej szkoda. Ciężko coś poradzić na forum. Szukaj innego weta.

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;78729251]O to fakt. U nas sie nic nie uchowa, koty czasem wskakuja do lodowki, a Alfie raz wlazl do piekarnika, bo sie studzil pasztet z cukinii Raz wygrzebali chleb z plecaka mojego chlopaka i zezarli pol bochenka przez noc.

Na szczescie sa suple, nawet jak tylko chce piers kurczaka jesc, to zawsze cos. Taki delikatesik

A ja sie poskarzylam na Simbe i dzisiaj ladnie zjadl. Na probe pol porcji. Jeszcze potem dostanie wieprzowine, ktora byla zamrozona dla tescia na obiad [/QUOTE]

Zima idzie. Moje koty żrą

Cytat:
Napisane przez bramborky Pokaż wiadomość
No bez sensu tez, ze papierosy sa niezdrowe, a nie wszyscy palacze choruja na raka.
Sucha karma jest niezdrowa.
Koniec tematu, nie mam zamiaru kopać się z wami, bo serio nie interesuje mnie czy wasze koty jedza suche czy barfa.



Wysłano z ☎
Rozumiem, że Twoje koty tylko na barfie?

Moje jedzą 80% barf. A poza tym kocur tuńczyka Thrive, kotka suche, teraz Thrive, czasem PoN. Nie neguję dawania chrupek. Nie popieram też karmienia w 100% suchym.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując