Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 20:57   #2056
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie cena podkładu nie gra aż takiej roli, jeśli tylko naprawde spisuje sie idealnie i kolor jest bardzo ok, to jestem w stanie kupić
Naprawde bym chciała żeby wsystskie guerlaniny były jaśniejsze, wtedy może bym nie miała innych niektórych tylko gerle No ale jest jak jest może jutro odbiorę podkład LM

Fazę na kosmetyki mam od kilkunastu lat i jets to faza ciągła
Natomiast na ciuchy jest ostatnio zmienna, wcześniej przez jakiś czas kupowałam często i dużo, potem skokowo, teraz juz coraz mniej. Żebym tak kosmetyków umiała sobie odmówić, to jakos nie umiem

A w sieciówkach nic Ci w oko nie wpadło?
U mnie niby cena tez nie gra roli , ale mam radoche jeśli okazuje się że coś jest w fajnej cenie i jest świetne. Mam też tendencje do wykupowania podkładów jednej marki póki niw przetestuje wszystkich

Wpadł mi w oko płaszcz z cateriny i pewnie go wezme , ale muszę pojechać do Wrocławia bo bez przymiarki nie wezme
Klasyczny , zwykły. Miła alternatywa dla mijej kurtki z wielkim pluszowym miśkiem

https://sklep.caterina.pl/jesien-zim...ym_p_5906.html

Co do podkladów guerlain mam podobnie.. To jak potrafił wyglądać u mnie parurek de lumiere .... Ale synchro glow też jest fantastyczny.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując