Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-18, 09:53   #668
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Ja oczywiście nikogo nie odwlekam od tego, żeby kupował w PW. Bo to osobista sprawa. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie. Kilka osób ma takie samo, fajnie że widzicie zmiany.

Program niby fajny, niby nie. Fajnie, ze przy kupowaniu można sobie odebrać świece czy kominek elektryczny. Ale zobaczcie ile najpierw hajsu musicie wydać. Za duża świece jest 3600 pkt, czyli musicie wpierw wydać w pw kwotę 3600 zł, aby mieć duży słoik. Przekalkulowalam to sobie i jednak wole kupować wszystko z -20%, mieć przesyłkę na drugi dzień, a nie mieć punktów.

Mam wielkiego focha na obsługę pw. Czuje się po prostu urażona. Pisałam wam kiedyś, że zamówiłam lampę do świec. Pominę już, że paczka szła wieczność Przyszła wadliwa. Szumiała, jak mikrofala!! Wysłałam od razu wiadomość do sklepu z informacją, że chce to zareklamować. W odpowiedzi dostałam, że ok, ale później, bo teraz są zajęci PROMOCJĄ serio?! Sklep napisał, że się „jutro” odezwie. Minęło „jutro” cisza. Po 4 dniach napisałam wkurzona co z moją reklamacją? „No, właśnie mieliśmy pisać!”. Ta jasne skończyło się tak, że lampę musiałam sobie sama naprawić (we własnym zakresie), bo wszystkie inne w sklepie chodzą cicho. No dzięki za info Nie wspomnę, że dostałam zupełnie inny kolor lampy, bo zapomnieli w systemu zmienić ilość towaru

Sorry, musiałam się wygadać, bo mnie już trzęsło


Wysłane z iPhone [emoji519]
Olushka następnym razem (w obojętnie jakim sklepie) spróbuj od razu odesłać taką rzecz. Bez żadnych reklamacji itd. Po prostu skorzystaj z prawa do zrezygnowania z zakupu (14 dni masz na to Ja tak zrobiłam w YankeeHome i dostałam od razu kasę.

Ale rzeczywiście masz przeboje z tym sklepem Ja żadnego sklepu nie bronię, bo każdy w pewnym momencie może podpaść albo pogorszyć się obsługa. Zazwyczaj kupuję tam gdzie taniej i tyle :P
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując