Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-18, 10:40   #671
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Ja oczywiście nikogo nie odwlekam od tego, żeby kupował w PW. Bo to osobista sprawa. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie. Kilka osób ma takie samo, fajnie że widzicie zmiany.

Program niby fajny, niby nie. Fajnie, ze przy kupowaniu można sobie odebrać świece czy kominek elektryczny. Ale zobaczcie ile najpierw hajsu musicie wydać. Za duża świece jest 3600 pkt, czyli musicie wpierw wydać w pw kwotę 3600 zł, aby mieć duży słoik. Przekalkulowalam to sobie i jednak wole kupować wszystko z -20%, mieć przesyłkę na drugi dzień, a nie mieć punktów.

Mam wielkiego focha na obsługę pw. Czuje się po prostu urażona. Pisałam wam kiedyś, że zamówiłam lampę do świec. Pominę już, że paczka szła wieczność Przyszła wadliwa. Szumiała, jak mikrofala!! Wysłałam od razu wiadomość do sklepu z informacją, że chce to zareklamować. W odpowiedzi dostałam, że ok, ale później, bo teraz są zajęci PROMOCJĄ serio?! Sklep napisał, że się „jutro” odezwie. Minęło „jutro” cisza. Po 4 dniach napisałam wkurzona co z moją reklamacją? „No, właśnie mieliśmy pisać!”. Ta jasne skończyło się tak, że lampę musiałam sobie sama naprawić (we własnym zakresie), bo wszystkie inne w sklepie chodzą cicho. No dzięki za info Nie wspomnę, że dostałam zupełnie inny kolor lampy, bo zapomnieli w systemu zmienić ilość towaru

Sorry, musiałam się wygadać, bo mnie już trzęsło


Wysłane z iPhone [emoji519]
Nie zazdroszczę, masakra. Ja bym po czymś takim odpadł z grona klientów na dobre.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując