Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-20, 23:12   #3214
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny wziełam 17 cm tej standardowej pandory i jest idealna Pani w Pandorze powiedziała, że koniecznie muszę kupić dwa klipsy na te "zapięcia" na bransoletce bo..gdy coś tam się stanie z bransoletką(dokladnie nie wiem co) to trzeba będzie ją rozcinać to prawda? te klipsy są potrzebne?
Moim zdaniem klipsy są potrzebne, żeby sobie rozplanować rozłożenie korali na bransoletce. Przydatne zwłaszcza jak się ma mało. Możesz sobie rozłożyć tak jak chcesz i nie latają po całej bransoletce bez sensu. Takie trzy podzielone segmenty dają więcej możliwości. Co kto lubi, ale w sumie to warto kupić klipsy już na początku. O funkcji zabezpieczającej pierwsze słyszę

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:53 ----------

Dziewczyny,
Znowu wdepnęłam w to bagno
Mam trochę trolli, ale nigdy nie byłam z nich specjalnie zadowolona z różnych powodów. Pandorę chciałam mieć jeszcze w czasach zanim pojawiła się w Polsce, zaczęłam zbierać, ale zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że i tak nie stać mnie na wymarzoną docelową kompozycję, a te charmsy i tak nie są warte takich cen. Teraz coś mnie znowu opętało, a że funduszy więcej, to polazłam do salonu. Niestety okazało się, że nic zbliżonego do swojej idealnej, wymyślonej wiele lat temu, kompozycji nie uzbieram, bo po prostu nie ma już takich korali.. W ogóle wzornictwo się bardzo zmieniło, a ta stylistyka z bogactwem cyrkonii, to w ogóle nie moja bajka.. Ale zrozum wariatkę- mimo swojego zdegustowania kupiłam bransoletkę W dwa tygodnie dorobiłam się ośmiu korali i dwóch klipsów. Głównie mini fasetki, które są jak dla mnie jednym z nielicznych dobrych pomysłów. Teraz będę sobie spokojnie czekać na kolekcję wiosna/lato i wyprzedaże.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora