Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-27, 11:11   #4733
kiedy_hajs
Raczkowanie
 
Avatar kiedy_hajs
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ale masz zamiar brać lekcje w Łomży czy pojechać tam na sam egzamin?

Pierwsze - nieco czasochłonne i drogie?
Drugie - jako jeszcze nie-kierowca zdasz egzamin na ulicach, których wcale nie znasz?

Ja zdawałam w Warszawie bo po niej mam zamiar się poruszać. Fakt - wybrałam porę wieczorną, żeby nie trafić na korki w godzinach szczytu i żeby było luźniej. Nie zdałam 3 razy i uważam, że były to moje, głupie błędy. Nikt mnie nie próbował specjalnie "uwalić".
Nie kombinuj - ucz się w Wawie, zdawaj w Wawie.
Nieee, nie zamierzam raczej wcale jechać do Łomży :P Niby się zdaje od razu, ale przeraża mnie właśnie fakt, że nie znam tej okolicy, poza tym to kolejny wydatek taka wycieczka...
Myślałam raczej, czy by zdać prawko u mojej babci - mieszka w malutkim mieście, które znam na pamięć, a zdawalność podobno też tam duża. Więc albo w tej małej mieścinie, albo u siebie. Ale jakoś wolę u siebie. Babcię mam 500 km stąd, więc mi nie po drodze Poza tym nie chcę za bardzo cwaniakować. Jeśli nie zdam raz - trudno, drugi - trudno. Do trzech razy sztuka Na pewno nie zamierzam zdawać jak mój znajomy - 21 razy. Dla mnie to żenujące i uważam, że jak ktoś zdaje 21 razy, to w ogóle do tego się nie nadaje i koniec.
__________________
FretkArt - jakby kogoś interesował mój tani ołówek na kartce z drukarki.

Ja bym kota nie wzięła
na weekend
A ty mi chciałeś
serce oddać,
na wieczność.
kiedy_hajs jest offline Zgłoś do moderatora