Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 61
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-30, 22:51   #4163
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 61

na zniżkę mac w douglasie jest jakiś kod? bo u mnie ceny są takie same jak zawsze mam wrażenie, chciałam szminkę kliknąć ale wydaje mi się, że jej standardowa cena to 86

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
Hej, wchodzi Wam ten kod do s

AFI1115?

bo mi nie chce
chyba że on jest na mobilne?
może wzięłaś coś z marek, które się nie łapią?

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
ja mam do oczu dwa i nie widze różnicy miedzy tymi od maxineczki a tymi z zoevy, hakuro czy sepho
po maxi sięgam najrzadziej bo najkrótsze raczki mają i mi się chowają w pojemniku
Kurde, to jestem w kropce bo po kształcie myślałam, że do detali będą właśnie fajne przez czubeczki "zaostrzone" i mały rozmiar. Chyba sobie dam siana na jakiś czas, albo dociułam na wayne goss

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Brałabym, a boję się Bo też jak nie trafiłabym na 1 z 3 zapachów to lipa


No szukam po prostu inspiracji do boxa (gdyby był fajny) i wiem, że biorę 1 kosmetyk do włosów, a dalej już gorzej, bo nie wiem co za 100zeta brać I z pomysłów:
- którąś Studded Kiss KvD (nie testowałam kolorów ) + dobiję jakąś maseczką, mini zapachem S, myjką, etc.
- żelową kredkę od Mareczka
- którąś z paletek Zoevy + czymś dobiję do progu
- czymś z Rituals (ale widzę, że podczytujący już wykupili/wykupują )

No mi też teraz włosy lecą na potęgę i się zastanawiam - why? I obcinam i idę analizy lekarskie robić. Mam nadzieję, że to tylko moje włosy są już zmęczone swoją długością, a nie coś gorszego
Paletek zoevy w s. się raczej nie opłaca brać, lepiej ma minti na zniżce upolować, ostatnio nawet 20% było a w s. przebitka cenowa zwykle jest co do zoevy. Mi włosy zawsze jakoś na jesień zaczynają wypadać, a potem się poprawiają. Nie wiem czemu, co roku tak samo linieję...
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2017-11-30 o 22:52
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora