Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowy toner
Wątek: Kolorowy toner
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-19, 10:45   #34
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

Cytat:
Napisane przez CafeFrancais Pokaż wiadomość
no cóż, jakoś nie wierzę takim żelom, zresztą... nie wiem, czy to dałoby się wymieszać z rozjaśniaczem, a ja potrzebuję cukierkowego, nie chcę wściekłego różu... ale zastanowię się



oo, ciekawie brzmi. ale to na pewno się trzyma, nie ma żandych reakcji chemicznych? poza tym... cukierkowy? taki, jak na załączniku w moim pierwszym poście? masz może jakieś zdjęcia?
Hmmm, jakoś mamy jeszcze włosy Po prostu wsadzamy barwnik inny do tego [moze i nie przeznaczony do włosów], ale nie zauważyłam, żeby coś się stało
Ale do różu to polecam ta Venitę, na prawdę kolor super wychodzi -i nie trzeba sie bawic mazakami Na początku może wyjśc trochę wściekły, ale 2 mycia i jest cukierek. Ten na zdjęciu w 1 poscie troche mniej cukierkowy jest ale to rozne odcienie beda sie przez twoja glowe przewijac
No własnie szukam zdjęcia, bo wiem, że miałam jakieś gdzie właśnie było widać cukiereczek, jak znajde to dam, bo mam tlyko z wypłukanym juz.
Co do tych żeli to uważam, że to szajs straszny, szkoda pieniędzy. I są zmywalne, a jest pełno roboty z poprawianiem tego =.= jak sie ma cłąy łeb to nie ma problemu ale jak po trochu różnych to ja dziekuje
__________________
violent inside,
beautiful and
evil...
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując