Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 61
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-03, 16:25   #4415
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 61

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hej
Przyszłam się użalić i zapytać o radę - od dwóch dni praktycznie nie mówię, coś mi się strasznego z gardłem zrobiło - cholernie boli, nic nie pomaga, a jak już uda mi się wydobyć głos, to jest to cicha, ale straszliwa chrypa. Cały weekend spędzam w łóżku i tym razem nie ma w tym nic przyjemnego. Nie bardzo mogę iść na zwolnienie, ale chyba w poniedziałek wybiorę się do lekarza, może chociaż coś przepisze. Podejrzewam, że to zapalenie krtani i trochę się boję. Tylko nie wiem, czy ktoś mnie przyjmie na szybko Chcę zmienić lekarza, bo ten obecny jest do d...
Jeżeli macie jakieś domowe sposoby, to poratujcie chorego
płucz gargarinem i naparem z szałwii. U mnie takie coś pojawia się co roku, nawet bez gorączki, czasem katar do tego

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Miałam to rok temu. Tak naprawdę to kup sobie jakiś olejek, może być drzewa herbacianego, zrób inhalacje. Poza tym dużo herbaty, ciepłego, ale nie gorącego picia i NIC nie mów. Mi przeszło bez wizyty u lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Jeszcze się pochwalę, że na urodziny dostałam mini paletę Huda Mauve Obsessions.

Jest to takie malutkie, że ojej, aż jestem zdziwiona. Wielkości męskiej dłoni to jak na paletke niewielkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
herbata wysusza słuzówkę, lepiej pić ciepłą wodę
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora