Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-04, 17:11   #4207
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, że wykonywanie takich samych obowiązków co pracownik jako darmowy praktykant i stażysta jest ok, tylko że to nie jest wcale taka zła forma, żeby się czegoś nauczyć. Ale wiem, że na forum przechodzą tylko skrajności, więc jak poszłam kiedyś w życiu na praktykę, to muszę popierać niewolnictwo.

Zawsze też myślałam, że pracodawca może sobie wpisać w ogłoszeniu takie wymagania, jakie mu się podoba (w granicach prawa oczywiście), a potencjalny kandydat może się po prostu zgłosić lub nie. A tu się okazuje, że jak wymaga konkretnego doświadczenia, to jest potworem. Jak Was czytam, to się wcale nie dziwię, że ludzie wolą szukać pracowników przez znajomych znajomych. Serio.

Ja mam tylko jedno pytanie wobec tego: ile doświadczenia wg Ciebie jest wskazane? Ile będzie za mało, a ile za dużo? Ot powiedzmy, Twoje obecne stanowisko, żeby nie być ogólnikowym. Bo właśnie mnie najbardziej frustruje, gdy słyszę "Pani nie ma doświadczenia", podczas gdy je mam i jestem gotowa na to, by uczyć się też nowych rzeczy. Zastanawiam się więc siłą rzeczy, ile tego doświadczenia trzeba mieć.
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora