Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-17, 14:40   #1247
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
A4 nie mieści, ale na co dzień jest bardzo wygodna. Wejdzie duży portfel, telefon, butelka wody i kilka drobiazgów (w tym dla dziecka). Jest troszkę większa od Modeny, ma mniej wygodne zapięcie, jest tak jakby schowane (miało się wyrobić, ale przez prawie 3 lata nie wyrobiło się).

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------



Nie mam pojęcia. Usłyszałam tylko, że w niebieskim raczej nie będą teraz szyły, bo to nie jest kolor na zimę, za to będą jakieś zimowe kolory.

Zostałam odesłana, aby dzwonić po Nowym Roku. Trochę nie rozumiem po co premiera teraz, skoro nie można kupić torebek teraz, tylko po Nowym Roku.

Mam takie samo zdanie. Oczywiście z nowej kolekcji nie zamierzam robić zakupów (choć przyznam ze większy kuferek wyglada całkiem niezłe), ale po co premiera jak wiadomo ze zaraz święta może ktoś chciałby na prezent. A tu nie bo nie... premiery są dla celebrytek [emoji14], a dla klientek po nowym roku czyli pewnie w marcu , natomiast na stronie pewnie za pół roku [emoji23][emoji23][emoji23] Ja napisałam z pytaniem to nawet nie dostałam odpowiedzi. Jak zwykle.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując