Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Głośny sąsiad niszczy mi życie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-30, 10:13   #30
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Głośny sąsiad niszczy mi życie

Też pamiętam takie zafiksowanie. Nad nami z 15-20 lat temu wprowadziła się rodzina z dwojgiem dzieci. Już wtedy synek potrafił rozwalić muzykę, nawet w święta, dokładnie nad moim pokojem. Potem było gorzej, kiedy skończył jakieś 19 lat rodzice wyjechali za granicę i zostawili mu mieszkanie, do którego wprowadziła się jeszcze panna - laureatka nagrody największej prostaczki na jaką się natknęłam w życiu. Nawet jej nosowy głos mnie wnerwiał, a nie uznawała mówienia normalnym tonem. Rozpoczął się maraton imprez, rzecz jasna. My zaczęliśmy wzywać policję (też najczęściej im nie otwierali, ale dawało to jednak taki skutek, że od razu ściszali, czasem kończyli imprezę).
Cz coś pomogło? Tylko to, że młodzież dorosła, zaczęła mieć normalne relacje z sąsiadami, z nami wręcz bardzo dobre, zaczęli się kłaniać, przepraszać, uprzedzać o hałasie, w końcu się chyba hajtnęli i teraz mają często płaczące dziecko. Imprezy już im raczej nie w głowie, czasem jednak oglądają bardzo głośno filmy. Mnie uratowały stopery, jestem specjalistką w ich doborze Ciągle chodziłam nabuzowana, wściekła, nakręcałam się, byłam już wyczulona na jakikolwiek hałas z góry. A potem, wiedząc, że choćby nie wiem jak tam nawalali, ja się wyśpię w moich stoperach - to wszystko odeszło jak ręką odjął. Ale ja nie byłam właścicielem mieszkania, więc nie walczyłam w zasadzie, Ty natomiast masz jeszcze dużo możliwości przed sobą. Powodzenia!
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując