Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-31, 00:13   #4603
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Jakby któraś z Was szukała inspiracji na prezent "od zajączka" (tak u mnie w domu nazywa się prezenty wielkanocne ) to proszę. 19 osób już kupiło

http://allegro.pl/chlebak-z-bambusow...075415244.html
Nikt za tą cenę nie kupił zapewne - pewnie wczesniej była normalna cena i potem sprzedawca wpisał sobie cene z kosmosu. Nie mam jednak pojęcia po co taki zabieg. Zauwazyłam to kiedy kupiłam coś na jednaj aukcji i potem kliknełam w nią, aby dokupić kolejne sztuki (minął jakoś tydzień). Cena wzrosła z 70 zł na około 1200 zł. Nikt za tą cene nie kupi, więc nie wiem po co to...

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mi Luna ograniczyła zapychanie Pozwala mi podtrzymać efekt używania retinoidów. Dodatkowo nic innego nie daje mi efektu tak gładkiej skóry, makijaż wygląda jak z reklamy.

Ostatnio mój mąż polubił się z Foreo i też używa, redukcja zaskórników na nosie imponująca.
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
jest nawet bardzo fajny

ja go wcieram flatem, nic nie pyli


U mnie na suchej dobrze sie sprawdza. Piszac utrwalajacy co masz na mysli? Dla mnie ten podklad to wisienka na torcie gdy uzywam podkladu beccym razem swietnie wygladaja. Jak dla mnie to zestaw idealny na codzien jak i do zdjec. Musze przyznac, ze na zdjeciach wyglada rewelacyjnie. Chyba jeszcze nigdy zaden duet takich zachwytow we mnie nie wywolywal.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Co do foreo, mam lune 2i sie z nia nie rozstaje. A dzis kliknela mi sie issa. Chodzila mi po glowie od jakiegos czasu, ale dopiero teraz mialam okazje porozmawiac z moja dentystka na ten temat. W zasadzie to pokazalam jej ja i dentystka byla zachwycona (bazujac na zdjeciach w internecie i opisie), wiec potraktowalam to jako zalecenie do zakupu
Napisz jak sie bedzie sprawdzac, bo też sie zastanawiam nad zakupem
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora