Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-03, 10:53   #1458
wkiara86
Raczkowanie
 
Avatar wkiara86
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 208
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez mracinz Pokaż wiadomość
Byłem u seksuologa i pani powiedziała mi te podstawowe sprawy na temat sportu - wiadomo że wpływa na te sprawy, na temat masturbacji ( dziennik masturbacji ), też było o diecie i zrobiłem tez testy. Miałem za wysoki cholesterol. To już było ponad rok temu. Ta wizyta przeobraziła się w psychoterapię. Jestem nieśmiałym facetem z niską samooceną.
Obawiam się aby znowu nie zawalić kiedy bedę z kobietą, co zdarza mi się bardzo prawie wogóle.
Dobrze że chodzisz na terapię. Myślę że to przez niska samoocene są problemy. Tabletki to nie do końca dobry sposób. Aczkolwiek mogą wspomóc. Kamagra to dobry środek, bez recepty. A na receptę chyba maxigra. Myślę że skoro kobieta zdecyduje się z Tobą kochać, to znaczy że ja podniecasz i podobasz się jej. Przede wszystkim musisz stawić czoła kompleksom, zadbać o dobrą dietę i głowa do góry.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ojciec_Dyrektor Pokaż wiadomość
Masturbacja powoduje ze lapiesz pene nawyki i przyzwyczajasz mozg do bodzcow ktore sa zupelnie inne od doznan podczas sexu wiec codzienne swintuszenie nepewno ci nie pomaga . Dobrze rozladowuje stress ale to nie sex .
Zaopatrz sie w fleshlighta albo cos podobnego jak nie masz kobiety na pewno uda ci sie oszukac mozg cboc troche iwyrob8c inne bodzce bo reka to nie cipka i zawszenbeda inne doznnia
Tak czy inaczej wszystko jest w glowie ale na dzien dzisiejszy toj mozg bardziej sie rozkeca na bodzcach od.reki niz od ()
Takie moje zdanie jest . Ale moge sie mylic
Racja. Sztuczna pochwa to zawsze lepiej niż reka. Inne bodźce.
wkiara86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując