Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe 2018 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-17, 07:44   #593
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj w nocy przygotowywałam się do karmienia- pobudka co dwie godziny....
Doświadczone mamuśki- Jak często robiłyście kąpiel noworodków? Bo co gdzie czytam to są dwie szkoly: kąpać codziennie i nie kąpać. Skłaniam się kąpać codziennie, ale ostatnio to nawet szwagierka mi mówiła że ona swoje teraz już dość duże już dzieci mylą co 2-3 dni....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będę kąpać codziennie, wiadomo szybkie oplukanie wodą i tyle. Dla mnie to wprowadzenie takiej rutyny, ze jest kąpiel i spanie. Szczerze, to nie wyobrażam sobie nie umyć dziecka, przecież poci się tak samo jak my. Poza tym kupa w pampersy, siki. A juz starsze to w ogóle. Młodego latem to nawet dwa razy dziennie myłam, bo potrafił się tak uciapac w dzień
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
A to już praktycznie ostatnie paznokcie Bo ja np. zdejmuję

A zapomniałam wam powiedzieć że żeby mnie nie stresować niezapowiedzianą imprezą to już wiem że mam baby shower w kolejną niedzielę A w tę niedzielę przychodzi koleżanka porobić mi zdjęcia ciążowe, może coś się nada do ramki w korytarzu
Ooo fajnie
A co do paznokci to kazał Wam gin ściągnąć? Tzn tam gdzie jest juz pewne cc to ok, ale do sn też?
Ja do pierwszego porodu miałam i teraz raczej tez ściągać nie będę.

U nas tez pełno śniegu, młody się cieszy bo na sankach rano jeździ chwilę
Ja idę na rzęsy na 12 i mam nadzieję że juz w miarę odśnieżą chodniki. Wczoraj było na maksa ślisko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez czaro_dziejkaa
Czas edycji: 2018-01-17 o 07:46
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując