Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały :) cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-19, 10:42   #3687
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały :) cz.XIX

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie pytania
Nie ma jednego sposobu dla wszystkich, trzeba się trochę po prostu zagłębić w temat, obserwować swoje włosy, testować co na nie dobrze działa i wyciągać wnioski, a na ich podstawie zmieniać pielęgnację. Jest mnóstwo blogów włosowych i całe podforum na Wizażu.
Eh ja juz tyle rzeczy probowalam:P na wlosy za bardzo nie moge narzekac ale mogloby troche zdroweij wygladac - abrdziej sie swiecic

Dziewczyny, mam 'problem' z TZ. Zaczęłam myślec o założeniu aparatu na górny łuk, bo mam małą wadę. Powiedziałąm o tym TZowi i on uważa, że to zupełnie zbędne, że mam naturalne ładne zęby i że przesadzam. Sama się nad tym zastanawiam, bo wiem, że na jeden łuk będzie to koszt około 5 tysięcy. No ale chyba na konsultacje moge sie zapisac? Zapytam się ile musiałabym aparat nosić w moim przypadku (widzę na ich stronce fb że dużo osób ze średnimi wadami nosiło 8-10 miesięcy aparat), czy mogłabym w moim przypadku tylko na górny łuk no i czy u mnie byłaby jakaś widoczna zmiana. Jeśli tak, to wydaje mi się, że 10 miesięcy szybko by minęło i wreszcie nie myślałabym na zdjęciach jak mi zęby wyszły -.-'

No i... nie wiem jak TZa przekonac do moich racji. Wiadomo, że za wszystko płacę sama, ale chciałabym, żeby nie był do tego tak negatywnie nastawiony. Zamiast się cieszyc że narzeczona dba o siebie itp to ten mi mówi że wymyślam. Moze ostatnio był bombardowany tymi sprawami z dentystami, wybielaniem i w ogole, no ale co ja poradze jak mam bzika na tym punkcie i wydaje mi sie ze kazdy naokolo ma ladniejsze zeby;p

Dziewczyny z Poznania, slyszalyscie cos o Exclusive Dental Studio?
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora