Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-31, 19:48   #3845
LoveHipHop
Raczkowanie
 
Avatar LoveHipHop
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 53
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To wrzuć zdjęcia po koloryzacji, jestem ciekawa efektu

Ja przez chwilę próbowałam zejść do jaśniejszych na poziomie 6-7, ale doszłam do wniosku, że to jednak kolor nie dla mnie, źle się w nim czuję, mimo że u innych mi się podoba. Wróciłam więc do ciemnych i jestem zadowolona
Zrobię, pewnie
Tylko, że planuję malować włosy za jakieś dwa tygodnie jak pokaże mi się odrost.

Mam podobnie jak ty. Kiedyś w ogóle nosiłam czarne włosy. Potem za namową męża i chęci zmiany zrobiłam sobie ombre, potem w ogóle dekoloryzację i nosiłam kilka miesięcy włosy w kolorze takiego miodowego blondu poziom 7, potem ten kolor jedynie odświeżałam, ale powtarzałam wokół, że i tak wrócę do ciemnych włosów. Do czerni już nigdy, ale do ciemnych tak.
Najlepiej się czuję właśnie w ciemnych włosach- wiem już, że do jasnych nie powrócę. Tak jak i tobie, u innych jasne kolory podobają mi się, ale u siebie nie. Mam nawet taką długość włosów jak ty, o ile zdjęcie załadowane kilka postów wcześniej dalej jest aktualne
Powrót do ciemnych- tak. To była najlepsza decyzja
LoveHipHop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując