Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seriale cz. IV
Wątek: Seriale cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-07, 18:40   #1012
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;81190341]Myślę, że gdybym czytała książkę to by mi się dużo mniej podobało. Ja naprawdę doceniam, bo rzadko zdarza się zrobić porządne sci-fi gdziekolwiek, czy to w filmie, czy w telewizji. Tu fabularnie czasem kuleje, prawda, ale realizacyjnie fajnie, oglądało się dobrze, zresztą ja łykam wszystko w tym klimacie jak młody pelikan. [/QUOTE]

To fakt, że mimo mankamentów oglądało się dobrze.
Tak jak wcześniej napisałam, nie jest to zły serial, ale ma wady, które psują odbiór. Szkoda, że Netflix nie postawił na bardziej wyszukanego widza tylko zrobił serial dla jak najszerszego odbiorcy, przez co stracił trochę klimat i fabuła.

Co do pyt. na biało to masz rację chyba w serialu tak było, że ona też tam pracowała. Powiem, że w serialu pominięto ciekawy wątek z tą postacią i jej matką, o wiele ciekawszy, ale co zrobić. Jako ciekawostkę powiem jeszcze, że w książce Kawahara nie była siostrą Takeshiego czemu tak w serialu zrobili też mnie zastanawia i to jej chore podejście do brata, nieeee tego w książce nie było.

A oglądałaś The Expanse - jeśli nie to polecam ten serial, skoro lubisz scfi.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora