Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-08, 20:33   #15
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Hej!
To ja odpisuję to co pocytowałam do tamtego wątku jeszcze.

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
My prawdopodobnie będziemy mieli Wandę. Rodzina strasznie oponuje i proszą nas o zmianę decyzji. Myślałam też nad Kaliną lub Różą.
Piękne imiona, bardzo w moim stylu.

Rodziną i znajomymi się zupełnie nie przejmuj. Ja dopiero będę oznajmiać jakie imię wybraliśmy, ale planuję być głucha na głupie uwagi. Każdy, albo prawie każdy ma szansę nazwać swoje potomstwo, więc nie będę się przejmować.

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Ubranie na wyjście do gina:
- nie można ubierać rajtek bo jak przejść boso na fotel?
- z drugiej strony lepsza tunika lub sukienka bo głupio świecić tyłkiem podczas przechodzenia na fotel
- ubranie nie może być za ciężkie bo za dużo doda na wadze
- trzeba mieć łatwo zdejnowany sweter lub szerokie rękawy żeby zmierzyć ciśnienie
I jak tu się ubrać?[COLOR="Silver"]
Kurczę, ja chyba jestem bezwstydnicą, bo łażę z dupą na wierzchu i zupełnie mi to nie przeszkadza Przecież i tak mnie zaraz ogląda dogłębie, więc ten kawałek tyłka to już naprawdę wrażenia na nikim nie robi

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Przeżyłam zawał na UP. Wszystko w porządku ale Kazio ma wargi sromowe w sumie na ostatnich badaniach nie szło płci zobaczyć i lekarz wypalił że tak uparta może być tylko kobieta. A potem mówi 'No mówiłem że kobieta' także Lady proszę o zmianę płci w pierwszym poście. Imienia jeszcze nie mamy. Mi się kilka podoba ale nic nie odpowiada TŻ. Dobrze że ciuszki kupowałam neutralne

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Aha, mała wazy 350 g.
Hahaha no pięknie! Ale jaja To chyba was trochę zszokowało, co?
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora