Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oryginał czy podróbka? Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-09, 17:13   #1235
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Escasa Pokaż wiadomość
Zakupiłam tester Black Opium Nuit Blanche w sklepie perfumyplaza. Kupowałam od nich kiedyś La vie est belle intense i wszystko było ok,ale tutaj coś mi nie gra - mam wrażenie że zapach jest inny niż wtedy kiedy mnie urzekł w perfumerii, jakiś taki tańszy? Niestety wąchałam je jakoś na poczatku listopada,więc może to tylko wrażenie.Jeśli ktoś zna się na opakowaniach, kodach to wrzucam zdjęcia, może ktoś pomoże mi stwierdzić czy zapach po prostu okazał się nie być dla mnie czy może jednak jest to szemrana parta. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki!
Wyglada jak moje Opium. Podobny kod mamy. Ja mam z pazdziernika 2016r, ty z grudnia 2016.
Dla mnie zapach jest ok, ale ja ich nigdy wczesniej nie mialam, wiec nie mam porownania. Co do trwalosci, przecietna.

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
No patrz, ja wrzuciłam na CheckFresh i też wyszło 2000.Czyli coś tam poplątali .Jednym słowem teraz Eclat jest do pupy
Odpisali mi tez z perfumerii, potwierdzili to co wczesniej pisalam, ze Lanvin jest z 17 stycznia 2017 r.
I masz racje, jest do
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując