Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Barwy szczęścia- serial TVP2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-11, 23:57   #4658
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez skarbek2012 Pokaż wiadomość
Ja zachowanie Marka odebrałam następująco: Po tym zaaranżowanym spotkaniu Marek wybiegł za Anetą i spontanicznie ją pocałował. Potem miał wyrzuty sumienia, myśląc, że to było tylko pod wpływem emocji i nie myślał racjonalnie. Poszedł więc wyjaśnić Anecie, że to było jednak pomyłką. Jednak nagle uświadomił sobie, że on jednak coś do niej czuje i ją pocałował. Finalnie ja zrozumiałam, że jednak chce z nią być. Później siedzieli razem w parku i opowiadał jej o Marysi. Może tłumaczył skąd taka zmienność u niego? Że ciężko mu znów komuś zaufać i się boi zaangażować. Ja tak to rozumiem
Angela ma zostać w Kanadzie po tej wyprawie dookoła świata więc możliwe, że zniknie z serialu. Ciekawe co wymyślą z Magdą. Czy będzie kolejna śmierć w serialu, zastąpią ją inną aktorką a może wyjedzie do Angeli?
Ta ruda co miała grać Martę w ogóle do mnie nie przemawia. W ogóle wątek Pawła i jego kariery dla mnie nudny. Ale Agata super teraz wygląda, zmiana na duży plus.
Prawda. Jak i ten o tych cwaniaczkach, co nie płacą czynszu, oraz pseudo kryminalny
Widziałam następny odcinek, stwierdziłam, że ta Zuzia gra jak drewno, nie ma dziewczynka talentu. Ale ciekawsze było to, jak zmontowali całą czwórkę jadącą autem na tle niby tej arabskiej ulicy, porażka techniczna, wyszło żałośnie i ..bardzo tanio.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2018-02-12 o 00:00
laisla jest offline Zgłoś do moderatora