Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-13, 18:13   #2685
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ten wątek też jest mi bliski, w sumie przez niego zostałam na Wizażu jak przestałam korzystać z KWC, na którym kiedyś spędzałam najwięcej czasu. Dużo z niego wynoszę i mobilizuje mnie on do szukania lepszych rozwiązań, niekoniecznie nawet w sensie napędzania konsumpcji, co raczej wprowadzania zmian w tym "jak" bardziej niż "czym" i do autorefleksji nad własną gębą.
A mnie szkoda, że już nie piszesz recenzji, były jednymi z najlepszych. W KWC niby dużo się zmieniło, ale pisać można i docierać do wizażanek tak samo, jak kiedyś, a jeśli chodzi o biznes, jaki z tego mają firmy i portal, dla mnie to wszystko jest gdzieś z boku, zwłaszcza, że zrobili wyścig szczurów i każdego miesiąca nagradzają wizażanki, które mają najwięcej nowych recenzji i polubień, przez co doskonale widać, kto pisze, bo lubi, a kto się ściga, różnica merytoryczna pomiędzy recenzjami jest jak przepaść w tym momencie, chociaż są i takie wyjątki genialne, co piszą dobrze i dużo jednocześnie. Ja nie uczestniczę w tym, nie kupuję lub nie zdobywam kosmetyków dla chwały, a recenzuję to, co akurat mam u siebie, co świadomie i w potrzebie urodowej wybrałam lub otrzymałam od kogoś, i tak dobrze widać, czyje recenzje są rzetelniejsze, oczywiście te, których jest najmniej. Przepaść się zwiększyła, odkąd nowe kwc działa na nowych zasadach, moim zdaniem to bardzo dobrze i można obserwować kogo się chce.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując