Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 12:52   #1130
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
:d:d
Boski

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Kupilam Vogue. Prawie cala Gazeta to reklamy a do poczytania prawie nic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja od razu zaprenumerowałam
Ale na szczęście tylko na kwartał

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie brałabym (ani nie kupowałabym) kota przed odczuleniem i sprawdzeniem, czy alergia nie wyjdzie. Moja kuzynka tak zrobiła i alergia wyszła dopiero po roku



Ja z prawie 200 flaszek zeszłam do chyba 8 teraz. I spokojnie 4 flaszek mogłabym się pozbyć. (A propos: może któraś chce spróbować La Danza Delle Libullele lub BV Eau Sensuelle - leżą u mnie nieużywane?). Mam tak, że chyba już nic mnie nie zaskoczy z zapachów i mocne są dla mnie zbyt męczące. Ideałami aktualnie są Daisy edp lub Chanel Chance eau Tendre - pachnę nimi a nie porażam środowiska.
Ale Twoje "mam aż 2... i po co mi więcej" u mnie dotyka kategorii sukienek mam chyba z 60 i ciągle przybywa raz jak przyszłam do pracy w spodniach to pół biura było zdziwione



Ja używam podkładów na co dzień i potwierdzam, ze CC Chanel robi potworną maskę. Dodatkowo ma mało kolorów, które nie dopasowują się do odcienia skóry. Armani to zupełnie inna liga - lekkie, dobrze kryją, nie są ciężkie, ładnie wyglądają na twarzy, mnóstwo kolorów. Dla mnie Armani wygrywa bez dwóch zdań.
Ja raz przyszłam w płaskich butach i spodniach (nie były to ani dresy, ani adidasy, tylko dżinsy i baleriny), a kobiety w kuchni pytały co to dzisiaj tak na sportowo
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora