Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-17, 13:21   #1133
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

CC Chanela to tak jak Amyz pisze - wcale nie taki CC, ładnie kryje, tylko jest bardziej nawilżający niż inne podkłady. Lubiłam bardzo, ostatnio wolę jednak DW Light, ale Armaniusze mnie też kuszą.

a Armaniusze są mega jak nie lubię podkładów to Armaniuszowe mogę brać w ciemno

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję Na razie trochę się boję, ale na panikę przyjedzie czas bliżej terminu
To mnie pociesza przy tej operacji, bo później dają 2 lub 3 tygodnie zwolnienia
Fajnie, że już dobrze Wiadomo, że wolne jest zawsze mile widziane, ale jednak zdrowie ważniejsze.
dobrze będzie ja też panikowałam a się okazało że było lepiej niż myślałam

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jak większość miesięczników kobiecych. Niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vogue pobija wszyskie inne gazety 4/5 gazety to reklamy

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mega slabo... do tego jeszcze zdjecia, ktorych kompletnie nie rozumiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a myślałam że tylko ja nie rozumiem co poeta miał na myśli gdy kazał Rubikowej pozować na ziemniakach czy kapuscie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

Ja z prawie 200 flaszek zeszłam do chyba 8 teraz. I spokojnie 4 flaszek mogłabym się pozbyć. (A propos: może któraś chce spróbować La Danza Delle Libullele lub BV Eau Sensuelle - leżą u mnie nieużywane?). Mam tak, że chyba już nic mnie nie zaskoczy z zapachów i mocne są dla mnie zbyt męczące. Ideałami aktualnie są Daisy edp lub Chanel Chance eau Tendre - pachnę nimi a nie porażam środowiska.
Ale Twoje "mam aż 2... i po co mi więcej" u mnie dotyka kategorii sukienek mam chyba z 60 i ciągle przybywa raz jak przyszłam do pracy w spodniach to pół biura było zdziwione



Ja używam podkładów na co dzień i potwierdzam, ze CC Chanel robi potworną maskę. Dodatkowo ma mało kolorów, które nie dopasowują się do odcienia skóry. Armani to zupełnie inna liga - lekkie, dobrze kryją, nie są ciężkie, ładnie wyglądają na twarzy, mnóstwo kolorów. Dla mnie Armani wygrywa bez dwóch zdań.
o rany ale miałaś kolekcję no i gratki oczywiście za jej zredukowanie
a co do Armaniego to uwielbiam Chanele ale ten ich CC to niewypał

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
prawie jak kapcie
chodzą za mną odkąd tu wrzuciłyscie zdjecia ... po drodze w ramach "zastępstwa" kupiłam inne buty, kosmetyki do włosów, sukienkę i teraz jeszcze myślę nad Lumea normalnie deal życia


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


To co skaczemy po złoto. Srebro i brąz!!!!
no ja nie wiem czy to się uda chociaż Stoch widzę ładnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora