Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-21, 19:43   #2221
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
michalina

Jest kod na wyprzedażowe.
70x, ale nie pamiętam od jakiej kwoty wchodzi

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------


Taki Ninja ze mnie.
Uważaj bo Cię w nocy zaskoczę, jak lodówkę otworzysz.
Zanim skoczysz Ninja to ja Wam poklaszcze. mi nic nie wchodzi zaden kod Zreszta i tak juz nie ma moich rozmiarow , za pozno jak zwykle- Taka Grazyna ze mnie do bani

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no sablewska ostatnio poszalala
Odebrałam Buty V miałam odesłać jedne ale teraz nie wiem które bo wszystkie mi się podobaja Załącznik 7441701Załącznik 7441706Załącznik 7441711Załącznik 7441716Załącznik 7441721

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro z 4 par nad ktorymi dumalas, doszly 3, wiec tak jakbys juz jedna oddala zanim dostalas. Geniusz normalnie jestes. Wyzszy poziom!

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z zakupów, zakupiłam sobie staniczek . Zarezerwowałam też kotka i wybór padł na neva masquarade, kociaki urodzą się w kwietniu . Odebrałam też paczkę od kolezanki z odżywkami Davines i odlewkami, normalnie udany dzien .
musialam wygooglac, jakie pieknosci , juz czekam na kotecka!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora