Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-21, 19:58   #2227
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Neath
Malinum za zakupy i tez myślę z schabowe z kociej karmy nie mogą być gorsze niż kotlety sojowe; ) kot by byle czego nie zjadł

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość

Są śliczne, na wiosnę marzenie ja niestety nieszpilkowa jestem, ale jakiś instynkt się we mnie budzi, że chciałabym zacząć chodzić, ale chyba 10cm to na początek będzie samobój muszę stacjonarnie zobaczyć dziękuję za opinię


Bosko wygląda i nawet bardziej na moje "gabaryty" nie widziałam nigdy nic z tej firmy, a myślałam, że stanikowo mnie już nic nie zaskoczy
To jak nie jesteś szpilkowa to może zacznij od takich trochę niższych; ) ale generalnie polecam przymierzyć żeby pasowały zresztą w V masz darmowa przesyłkę i darmowy zwrot wiec możesz kupić i odesłać jak coś


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

[/COLOR]Never, ja to jestem fan Twoich bimbałków.

Martusia, ratuj, bo znowu na zboka wyjdę.





Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zanim skoczysz Ninja to ja Wam poklaszcze. mi nic nie wchodzi zaden kod Zreszta i tak juz nie ma moich rozmiarow , za pozno jak zwykle- Taka Grazyna ze mnie do bani

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------



Skoro z 4 par nad ktorymi dumalas, doszly 3, wiec tak jakbys juz jedna oddala zanim dostalas. Geniusz normalnie jestes. Wyzszy poziom!

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



musialam wygooglac, jakie pieknosci , juz czekam na kotecka!
od razu mi wyrzuty sumienia przeszły; )
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość





Ja oglądałam kilka dni temu, jak dwójka aktorów nie wiedziała, jak wygląda flaga szwecji



Super, bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Właśnie nad tym myślimy. Czy on jest bardzo duży? I ciężki? Może nie, skoro pisałaś, że go przenosisz... A to nawilżanie też jakoś da się odczuć
Właśnie też liczę, że pomoże trochę na te nasze katary
A powiedz jeszcze, w opakowaniu są 2 dodatkowe filtry, ale 1 zakładasz od razu, tak? I w ogóle - prosty jest w obsłudze?



Ha! Za późno! Skinfood wzięłam na wypróbowanie, to Wam potem napiszę, co i jak A o błotnej będę pamiętać następnym razem. Wiem, że kilka osób chwaliło, ale wydaje mi się, że ktoś też coś pisał o uczulaniu... I jeszcze jestem ciekawa tej nawilżającej seforowej, ale wolałabym mniejsze opakowanie na wypróbowanie.

Tak, zauważyłam. Ale dziwne rzeczy mi się dzieją w w koszyku. Więc zrezygnowałam z zakupów z E. - lenistwo zwyciężyło :P
Potwierdzam ze nawilżenie to super sprawa w sezobie grzewczym to wybawienie tz ma alergie na kurz i roztocza i naprawę czuć różnice (tzn on czuje a ja słyszę ze nie ma wiecznie zatkanego nosa )
Oczyszczacz to super sprawa naprawdę polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora