Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 14:03   #252
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
A co do kolorków wizażowych to ja ciągle tęsknię do wizażowego fioletu. Długo nie mogłam przyzwyczaić się do zieleni.
Ja tez lubilam ten fiolecik

miphuhiz - ja nie znam sprawy wizanki, ktora przytaczasz. Nie uczestniczylam w tamtej dyskusji i nie znam jej kuluarow.

***

Tak z innej beczki to nie za bardzo rozumiem, co Wy chcecie od nastolatek. No sa na wizazu. Maja swoje watki typu - fryzura emo, u nas w gimnazjum byl sprawdzian czy inne co zrobic by nie byc niesmiala do chlopcow.

Ale czy to zle?

No jasne, ze jestem troche starsza (a moze nawet troche wiecej niz troche ) i raczej sie nie wciagne w dyskurs, bo i troche inne sprawy pochlaniaja moja uwage. Ale czy ja musze ze wszystkimi o wszystkimi? W dyskusjach ktore kamyki lepiej nadaja sie na bransoletke tez mnie ciezko uswiadczyc. To co mam wnosic by takich dyskusji nie bylo, bo nie lubie bizuterii? Bez przesady. Dopoki sasiedzi mi nie puszczaja muzyki o 3 nad ranem, dopoty mi ich kolor scian nie przeszkadza. Dopoki jakas grupa sobie spokojnie plotkuje "a mi sie podoba Ziutek z trzeciej C", a nie biega po watkach i dogryza innym, to mi naprawde nic do tego.

Co do forum sex - ja tam prawie nie bywam. Ale faktycznie widzialam kilka watkow swiadczacych albo o niewielkiej orientacji w temacie albo o niepowaznym traktowaniu forum. Co do orientacji - moze faktycznie dobrze byloby wkleic na stale watek z elementarnymi pojeciami - na wikipedii widzialam calkiem na poziomie objasnianie tych kwestii.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując