Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-10, 11:52   #4621
smutna24
Raczkowanie
 
Avatar smutna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 343
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część II.

HELVA hmmm......A czy to nie jest egoizm...On nie dojrzał, on nie wie...on sobie nie radzi...jasne, a co z Tobą??? Co z tym, że ty sie starałas, ze ty byłas dla niego....Matko Kochana! Nie dojrzali??? dziwne, a do innych spraw są dojrzali, dojrzalii do innych lasek i tematów....Boszzzzzzzze.. ..Co za emocjonalni popaprańcy..

Mi tez nie jest łatwo, bo to wychodzi na to, ze on chce a ja robie fochy i nie chce sie zgadzac na jego wyskoki....Co za toksyczny układ


Gdyby to miało trwac wszystko u kazdej z nas to by trwało a my sie w ym babramy i czekamy i kochamy..

Tez mam mysli co by było gdyby....Teraz moja mama mi zapowiedziała , ze jedzie do kolezanki na weekend...I co HELVA myslisz, ze nie było moją pierwszą myślą " Jeny gdyby tylko on był inny...moglibysmy to czy tamto......" Ale nie można tak myslec, nie mogę, może juz nie chcę...A mimo wszystko to jest...


Muszę iśc na przód dla siebie,bo wiem co bedzie dalej gdybym była z nim


No to sobie pogadałam znó do ściany......

Kazda z nas ma inny etap, inną historię, którą łączy jedno.....koniec miłości...
__________________
2 UDOWODNIONE ZDRADY,0 SZACUNKU,ROZKAZYWANIE,WYZ YWANIE,MOJA PRACA I JA TO NIC, " DOSTOSUJ SIE ALBO KONIEC"....ITD =
EXIOR NA SPŁYW




smutna24 jest offline Zgłoś do moderatora