Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-01, 17:57   #4317
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
o dzięki Ci dobra kobieto, niech Ci bozia w śliwowicy wynagrodzi tę troskę o moje finanse

choć jak teraz myślę to pewnie bardziej dbasz o swoje, bo jak ja coś kupię i się sprawdzi to wiadomo, że też będziesz musiała przejrzałam Cię

hahaha w weekend to ja będę rwać włosy z innego powodu, mamuśka i brat z rodzinką mnie nawiedza

kurde no - przjerzałaś mnie cwana bestia z Ciebie!
ooo mama przyjeżdza? czyli wałówka na cały miesiąc Ci się za darmo
szykuje zaoszczędzisz zatem! i kupisz sobie booster

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Wyciągnę jej łańcuch choinkowy, taniej wyjdzie.
A resztę odłożę na edukację.
Nie, nie swoją. To by strata pieniędzy była.

Pytam w imieniu znajomej.



Widzę żel, jest dobrze.

Ooo...
Stawiasz włosy na irokeza?

Białego Jelenia to pewnie chłop zdenkował, bo tu widzę same ejsenbergi i szanele.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

W temacie wróżek, czy wspominałam Wam kiedyś o tym jak znajome na studiach udały się do takowej (jedna po złamanym sercu i porzuceniu- A może on mnie rzucił z miłości?, druga dla towarzystwa, a poza tym chciała usłyszeć , za 10 zł, na Boga, za 10 zł, że zostanie wielką aktorką i rozkocha w sobie cały świat). W pewnym momencie wróżka zawołała, SZYBKO, PO POMIDORA!. W ich głowach zaświtała myśl- Z pomidora nam będzie wróżyć?
Okazało się, że spadek cukru miała.
1. Tiaaaaa to jak u seksuologa: "Panie doktorze, kolega potrzebuje coś a zaburzenia erekcji "
2. Akurat i ja żel i białego jelenia lubię ten żel mam sentyment od podstawówki
3. pomidor mi zrobił dzień a wywróżyła co sensownego jak już pojadła?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora