Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-04, 03:41   #624
dawidowski
Przyczajenie
 
Avatar dawidowski
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
euforiaIK
Ja też uważam, że masz śliczny nosek. Chce żeby mój wyszedł taki Przede wszystkim jest mniejszy i drobniejszy. Przed operacją miałaś lekką asymetrię, a na tym zdjęciu co zaznaczyłaś wychodzi na to, że doktor musiałby przesunąć Tobie cały nos na twarzy, a tego nie da rady zrobić
Mój tak samo skręca trochę w jedną stronę i liczę się z tym, że po operacji nie będzie idealnie prosty jak od linijki bo to jest niemożliwe Nie będzie garba, będzie delikatniejszy i to już da super efekt jak u Ciebie.
Wiem, że łatwo mówić i jak patrzy się samej na swoje zdjęcia to jest się bardzo krytycznym. Jeszcze w takim zbliżeniu to zawsze jakiś defekt się znajdzie. Nawet u osoby, która od urodzenia z pozoru ma piękny nos. Chociaż na tym zdjęciu na którym nic nie zaznaczyłaś jak dla mnie nosek cudo.
Pamiętaj o tym, że doktor nie tworzy całkiem nowego nosa ale lepszą wersję naszego starego To, że opadł trochę to tak samo taka jest budowa anatomiczna Twojego noska i dla mnie doktor, który podjąłby się dalszych poprawek i próby zmian całkowitej budowy nosa nie jest profesjonalistą i sam prosi się o powikłania



ojj już dawno nie sa uznawane byłam na konsultacji ponad rok temu i już wtedy nie były akceptowane od psychologa/psychiatry. Teraz w grudniu byłam w klinice na powtórnej konsultacji bo chciałam jeszcze dopytać o parę rzeczy, od razu pokazałam moje zaświadczenie od laryngologa i doktor tak samo potwierdził. Mówi dobrze, że mam takie, a nie od psychiatry. Z ceną też byłam zaskoczona bo ostatnio jak dostałam kartkę z zaleceniami to była cena 8500 bez vat. Teraz jakbym nie była znowu i nie dałby mi nowej kartki to pewnie o wyższej cenie dowiedziałabym się w dniu operacji bo nikt nie poinformował o zmianie
Pytałem wczoraj Dr i potwierdził że od psychiatry lub laryngologa. Niestety już nie od psychologa ponieważ nie jest lekarzem. Widocznie źle zrozumiałaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dawidowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując