Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyszukiwarka w wiarygodnych perfumeriach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-13, 12:14   #35
feryenne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 107
Dot.: Wyszukiwarka w wiarygodnych perfumeriach

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Dzieki

Do cen to myslalam, ze uzywasz jakiegos algorytmu. A nie, ze musisz to recznie robic. Codziennie?
Bywa tez tak, tylko juz ci nie powiem z jaka perfumeria, wiem ze z iperfumy, czy jeszcze inna, nie pamietam. Ceny w sklepie byly drozsze niz te, ktore mozna bylo dostac za perfumy poprzez ceneo. Czyli jak klikalas w ceneo "przejdz do sklepu" przy konkretnym zapachu to mialas lepsza cene niz jak wyszukalas te same perfumy bezposrednio w sklepie. Plus przez ceneo dostawalo sie kod np na darmowa przesylke.
Wiec mozliwe, ze nie nadarzysz za tymi cenami
Nie do końca ręcznie, automat mi ściąga Ale tylko raz dziennie.
Muszę je pobierać, bo w niektórych sklepach trwa to nawet godzinę, więc nie dałoby rady w momencie wyszukiwania. Ceneo zresztą na bank też tak ma, że ściąga cenniki do siebie, bo byłoby to prostu niewykonalne.
Wyszukaj sobie na ceneo omnia pariba 65 ml i zobaczysz, że też pokazują w parfems 107,79, a po przejściu do sklepu jest 104,63. Dokładnie tak jak u mnie

A co do rabatów na ceneo: no cóż, jak tyle osób będzie korzystało z moje wyszukiwarki co z ceneo, to może uda się uzgodnić ze sklepami indywidualne rabaty
feryenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując