Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana zakresu pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 18:31   #24
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Zmiana zakresu pracy

Cytat:
Napisane przez magdalena1357 Pokaż wiadomość
Źle. Powiedziałam, że albo chciałabym pracować tyle, ile mam w umowie, albo renegocjować warunki.

Szef stweirdził, że jestem w firmie dopiero 6 miesięcy i nie ma mowy. Że możemy pomyśleć o outsourcingu zadań do Indii. Ale jak ja mogę outsourcingować zadania, które nie są powtarzalne? Przecież musiałabym spędzić tylko samo godzin tłumacząc Hindusom, co mają zaprojektować, ile mi by zajęło zaprogramowanie tego. Pomijając ich pilnowanie - pracowałam już z Indiami i wiem, że to nie jest łatwe.

Żeby było zabawniej szef powiedział, że mamy na taki outsourcing [i tu padła suma kulkudziesięciu tysięcy euro]. Na moją podwyżkę jednak nie ma.

Było dokładnie tak jak obawiałam się, że będzie.

W międzyczasie okazało się wczoraj wieczorem, że bardzo duży obszar - kilka ważnych projektów o ogromnym nakładzie pracy, który miał zostać przejęty przez inny dział i którym się nie zajmowałam przez jakieś 2 miesiące, przez nich przejęty jednak nie zostanie. Ja mam do niego wrócić. W rezultacie teraz w ogóle nie powinnam wychodzić z biura.

I jeszcze dowiedziałam się wczoraj przypadkiem, że kolega z mniejszymi ode mnie umiejętnościami i może połową zadań zarabia znacznie więcej.

Wysłałam wczoraj CV i w piątek mam rozmowę o pracę - ale na razie dopiero z firmą rekrutacyjną, czyli jeszcze długa droga.
Cwaniactwo i tyle. Totalnie bezczelna ze strony szefa jest taka odmowa, wg mnie należy ci się jak koniu owies

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując