Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.13
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-14, 19:46   #1436
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.13

Cytat:
Napisane przez Rozesmiana92 Pokaż wiadomość
Oooo [emoji173]
Moje gratulacje kochana, bede trzymac mocne kciuki za Was caly czas, zreszta tyle dziewczyn trzyma to musi byc teraz wszystko dobrze. [emoji8]
Ale mnie zaskoczylas [emoji4]
I chyba sie u nas nie chwalilas, ze sikasz ? [emoji13] ojjj nie ladnie.
Miałam testować dopiero w weekend, no ale nie popisalam się cierpliwością [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Kochane, meldujemy się po wizycie .
Jutro zaczynamy 8 tydzień, dzidziuś ma 9 mm, serducho jest, bije jak dzwon, aż nie mogłam się napatrzeć . Macica miękka, szyjka zamknięta, wszystko jak należy. Badania mam zrobić za tydzień we środę, wizyta 28 marca - zakładamy kartę ciąży . Od razu dostałam też skierowanie na USG prenatalne, które mam wykonać między 13 kwietnia a 3 maja. Acard 150 mg/dobę, Duphaston 2x/dobę, Pregna raz, dużo odpoczynku, pozytywnego myślenia i radości z dzieciątka . Jest i termin, 29.10.2018 . Jestem dobrej myśli, że tym razem się uda, musi się udać
Musi, musi się udać! Piękne wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanessa37 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór 💐 i jeszcze tutaj gratuluję kreseczek😘 za pozostałe staraczki 3mam mocno kciuki😀. Przepraszam za nieobecność ale od poniedziałku mam maraton po lekarzach. Na szczęście wszystko ok Antosia waży 375g.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Duża dziewczynka już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując