Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-15, 09:09   #801
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Mój je kaszkę tylko z owocem za to moge potwierdzić ze nie lubi brokuła (po matce)

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Siedzę właśnie na alie i szukam dodatków na roczek małego oby zdążyły dojść
Jak dzisiaj zamówisz to pewnie przyjdą [emoji3] mi ostatnie zamowienia nawet szybko przyszły

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Carolles, nigdy nie jest się chyba gotowym na śmierć tak bliskich osob.
Moja babcja się też licho czuje a ma 83 lata. Martwię się...

Xzora dzięki za pocieszenie bo właśnie siedzę i wyję. Wojtek dziś wstał w dobrym humorze ale godzinę później zaczął buczeć. Próbowałam zabawiać ale nic z tego. Proponowałam pierś ale trochę pociągnął i nie chciał więcej. Zrobiłam mu mm to połknął 140 ml i się uspokoił. Bawi się w najlepsze. Kurcze, przykro mi jakoś. Ale tak wybrałam- pracę więc mogłam przewidzieć że tak się stanie. Także siedzę i wyję że kosztem mojej "kariery" Wojtek nie będzie dostawał tyle.mojego mleka ile powinien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo, ze mleko mamy najlepsze, ale jak trochę zje mm to nic mu nie będzie . Pewnie jak bedzie większy to zje niejedną niezdrową rzecz, a ty nie będziesz miała żadnych wyrzutów. Zresztą i tak karmiłaś KP 8miesiecy, nie powinnaś miec wyrzutów sumienia. Nie da się w 100% wszystkiego robić tylko dla dziecka, a często jak ktoś sie za bardzo poświęca, zapomina o sobie, to wcale pozytywnych korzyści nie przynosi.
W rodzinie ważna jest równowaga potrzeb wszystkich członków i matka tez moze, a nawet powinna myśleć o sobie czy byc trochę egoistką.

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Nela też polezy tak 30 min w łóżku. Dziś wstała nawet przed budzikiem tzta o 5.3p. W ogóle ma tak lekki sen, byle kichnięcie na budzi czemuz ona nie odziedziczyła spania po tatusiu przenieść do łóżeczka się jej nie da o tylko jej rękę pod tyłek wloze i wstaje🤦

Jaki amarantus kupujesz? Ja narazie daje N kaszki holle z owocami lub z musem z kokosa. Kupiłam jakąś bio jaglanke z malinami ale w składzie nie zauważyłam miodu i nie wiem czy jej dać czy sama zjeść[emoji848]



Ja mam tak z bananem. Próbuję zawsze dać odrobinę banana do jedzenia i jedynie w tych placuszkach z manny przechodzi. W kaszach tylko poczuje banana i po jedzeniu[emoji1] za to kwaśne owoce bez problemu wcina. Winogron kupiłam bez pestek, kwaśne jak cytryna, N się tylko wzdrygała i jadła dalej🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupilam ziarna do gotowania. Akurat chyba w lidlu czy biedronce wpadły mi do koszyka a z kolei jak robię zakupy internetowe to zamawiam kasze jaglaną bio, kukurydzianą tez bio zamówiłam.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Hej. U nas J. Jakiś marudny . Mamy dziś wizytę u alergologa . A wszystkie zmiany się zagoily. Dobrze że mam trochę zdjęć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Często tak jest, ze jak wizyta u lekarza, to objawów brak. Dobrze, ze masz zdjęcia i kciuki za wizytę!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2018-03-15 o 09:10
xzora jest offline Zgłoś do moderatora