Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-17, 18:53   #330
something_different
Przyczajenie
 
Avatar something_different
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Aktualnie jestem kiepskim doradcą jeśli chodzi o podkłady, bo ciąża bardzo źle wpływa na moją skórę (cera zrobiła się mieszana, ale bardzo szybko się odwadnia). A tak ogólnie to mam skórę naczynkową, raczej mieszaną, z naturalnie dużymi porami (bardziej to faktura skórki cytrynu czy mandarynki niż brzoskwini) z bardzo dynamiczną mimiką - zmarchy mam jak staruszka. Wiek 30+.
Przed ciążą zaskakująco dobrze sprawdzał mi się podkład Laura Mercier Smooth Finish, YSL Touch Eclat, Diorskin Forever i krem bb dr. G Bright Plus Super Light. Do aplikacji używam gąbek Blend It i Real Techniques (orginalnego BB nie lubię, bo dla mnie jest za bardzo porowaty i te dziurki mnie denerwują).
Teraz bardzo trudno coś mi dobrać, bo skóra bardzo się buntuje. Z aktualnych nowości przypasował mi tylko YSL All Hours. Nowy, rozświetlający Nars osadza się na skórze, Bobbi Brown Skin Long coś tam również. Estee Lauder DW Nude szybko spływa, włazi w zmarszczki... Podobnie jak ten dziwny Dior Forever Undercover ( w dodatku jak zapycha!) Jakoś nie po drodze mi z tymi nowościami
I z podkładów obecnych na rynku od lat bardzo służy mi Clinique Even Better - ta stara wersja, bo nowa Glow jest już za tłusta, oraz Clinique Anti Blemish Solution. Ten drugi wolę nakładać kiedy skóra bardziej się przetłuszcza, bo ma wysoko alkohol w składzie.
Tylko zaznaczam, że to moja opinia i moje doświadczenia. Kiedy słucham recenzji na YT tych podkładów to mam wrażenie, że dziewczyny używają zupełnie innych produktów. Teraz zmądrzałam i przed zakupem biorę próbki - albo w perfumerii albo zamawiam na Allegro, bo szkoda mi pieniędzy.
Dzięki wielkie za odpowiedź z tego co widzę to ,,oryginalnie'' masz cerę podobną do mojej, też mieszana z porami itd. Ja nie mam co prawda problemu z naczynkami, ale wszystko inne wypisz wymaluj. Zaciekawiła mnie Laura Mercier już wcześniej, niestety podkład o którym piszesz nie jest w UK dostępny z jakiegoś powodu naczytałam się sporo dobrych opinii również o innych jej podkładach Silk Creme czy jakoś tak tylko że znowu są dwie inne wersje :/ może uda mi się zgarnąć gdzieś próbki. Swoją drogą nie wiem kiedy ja się wyleczę z tego podkładoholizmu
__________________
,,Forever trusting who we are, and nothing else matters... "
something_different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując