Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urodzone w 1989 :) cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-15, 12:54   #3839
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Zacznę od uniwersalnego tematu: jaka pogoda u Was? Bo u mnie szaro, buro, wietrznie i raczej do dupy ;/

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Ja mam iPlusa więc mam internet teoretycznie wszędzie a przymierzam się do zakupu laptopa
Ile płacisz za iplusa? ;>

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

uhahana, mów co to za film, będę wiedziała czego nie oglądać.
Już nie cwaniakuj

Doskonałe popołudnie uprzedzam, że mało ma wspólnego z wielkimi produkcjami

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość

No i.. dostałam się
niesamowita ulga.. na administracji jestem 70 któraś na 200 przyjętych, na prawo 20 na rezerwie ale znam co najmniej 10 osób które się dostały i wiem, że na 100% rezygnują, także czuję się przyjęta
teraz pytanie: co wybrać? z administracji jest tutaj tylko licencjat ale chyba ją wolę, prawników mam tylko w dalszej rodzinie, której nie znam.. z drugiej strony wiadomo, że prawo to lepsze studia. nie chcę potem żałować..
No i widzisz jak ładnie
Co do wyboru, to ja nie pomogę, bo to zupełnie nie moje dziedziny Ale jeżeli jest licencjat to tylko dlatego, że dwustopniowy system studiów został dopiero niedawno wprowadzony i jak dzienni studenci skończą licencjata to na pewno uruchomią magistra Na wielu uczelniach jest takie coś.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora