Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PM 2018, cz. XI
Wątek: PM 2018, cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-20, 20:12   #2852
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Właśnie kompletnie nie wiemy gdzie szukać. Potrzebujemy czegoś na ślub i poprawiny. Skoro polecasz, to tam ją na pewno zabiorę
Szukalysmy ostatnio z moją swiadkową sukienek na Zielińskiego ale chyba było za wcześnie, bo był bardzo marny wybór..

Sed, to zdecydowanie wam się należy 😊😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też brałam pod uwagę Zielińskiego, ale to jest czynne akurat tak jak ja i ciężko było nam jechać. A ten butik jest w kilku miejscach i w soboty czynny do 17-18.

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Wiecie jaki ze mnie grzbiet? Wczoraj zalozylam suknie na manekin i chcialam mojej przyjaciolce wyslac filmik na snapa jak pieknie wyglada, tylko ze wyslalam go do tz hahaha ale twierdzi ze od razu jak sie skapnal to wylaczyl
O jaaa, na pewno się przyjrzał Chociaż w sumie na manekinie to i tak inaczej

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
ja w Mari Lill znalazłam kieckę, którą prawdopodobnie (bo nie wiem jeszcze na 100%) zamawiam i ja akurat trafiłam na najbardziej kompetentną i miłą panią ever obczaję tą Ślubną Fantazję wybieram się we wtorek za tydzień i chciałabym już zamknąć etap poszukiwań, bo dziś mam... 7 miesięcy do ślubu
czyli 5 miesięcy po zaręczynach nie wiem kiedy to przeleciało
Mi również jedna suknia się tam spodobała, ale tam gdzie wybrałam Pani właścicielka tak się mną zaopiekowała, że po prostu wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. To było dla mnie istotne Natomiast tam gdzie Tobie się spodobała trafiłam na bardzo młodą dziewczynę, która zapomniała o mnie, siedziałyśmy i czekałyśmy, była zalatana i generalnie jej ruchy były tak szybkie, że sama poczułam że muszę się śpieszyć...

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Ale bedzie pieknie 😍😍😍😍

Jestem team morze bez wahania mam tak samo jak wy, morze mnie uspokaja i relaksuje, a nasze polskie ma niepowtarzalny klimat
Ja też kocham morze Nawet po ślubie TŻ zabiera mnie na kilka dni nad morze... Mogłabym tam w sumie mieć podróż poślubną, byleby pogoda była.

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Kościół zostaje, temat rzeka nie chce mi się nawet o tym myśleć. Zamawiałam z Artmy, zaraz mu dokładnie napiszę wszystkie moje uwagi i mam nadzieję,że się do nich tym razem zastosuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem w szoku, sama tam zamawiałam i projekt był co do najmniejszego szczegółu idealny od razu gdy wysłałam formularz.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując