Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zapach jak haust wody
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-16, 18:57   #17
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: zapach jak haust wody

Cytat:
Napisane przez MoniaK
Też się nie znam w porównianiu z wizażowymi nosami
Tobie chodziło o haus wody, a ja w Hallowen nic takiego nie wyczuwam (właśnie to chciałam napisać). Choć bardzo podoba mi się ten zapach, tak na marginesie Ile nosów tyle opinii chyba.
Już bardziej CK przypomina mi wodę
Ten haust wody był chyba mało precyzyjny, zdaje się, że ja szukam czegoś jednocześnie ciepłego i zimnego. Przy zielonym i białym bvlgocie miałam poczucie, że jakkolwiek sprawdza się w lecie, to w zimie na pewno się nie nada - i oczywiście kiedy było gorąco chłodził, a kiedy było zimno grzał. Niestety większość zapachów jest świeża w pierwszej chwili, a potem cały dzień pachnę jakimś słodkim kwiatkiem.
Nawiasem mówiąc szukam też takiego męskiego zapachu, bo nieodżałowany, a ukochany przeze mnie i TŻ-ta Latitude Oliviera de Kersausona zniknął już dawno - kiedyś poszukiwałam czegoś podobnego i jedyna lepiej zorientowana w zapachach dziewczyna z Sephory nie zaprowadziła mnie do byle czego, tylko od razu powiedziała - "o nie, on jest i ciepły i zimny, a takich zapachów praktycznie nie ma. No może black bvlgari." - Blacka już oczywiście nie było, poratowaliśmy się wodą z loccitane
A jak znam życie to Halloween pewnie będzie za słodki, bo dla mnie większość zapachów jest za słodka, ale po przemawiającym do wyobraźni opisie Leeloo muszę go sprawdzić
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując