Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.65
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-27, 05:37   #3240
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.65

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość














Sliczne!

Wspolczuje







Przepiekne!



Dokladnie
dlatego 12 lat temu scielam dlugie az za pas z tego powodu, bo mialam juz takie cienkie, ze juz na siebie patrzec nie moglam...

Wysłane z aplikacji forum wizaz
😘😘

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zakochałam sie w tych butach
https://oleksy.pl/products,czolenka,2497d63
Malinum
Martusia piękne butki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Mierzylam jeszcze te, Ale jakoś dziwnie leżały
https://oleksy.pl/products,czolenka,2277c85

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😘😘

Te drugie mega! 😍😍😍 Pierwsze też fajne 😍😍

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
zdrowia!!!!! Za zabieg trzymam kciuki!

---------- dopisano o 20:40 ---------- poprzedni post napisano o 20:39 ----------



apteki, maja dobry wybor stabilnych filtrow. Gemini miala kiedys fajna oferte

---------- dopisano o 20:41 ---------- poprzedni post napisano o 20:40 ----------



kurcze chyba bym sie zezloscila, dwie pary nie sprawdzone przed wysylka
😙😙

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
z zycia wziete....TZ myl okna w sobote.....

Schodze do kuchni, patrze nosz....... ale wzielam sie na sposob.
Pytam czy jak w Merlin zamawia okna to cena jest razem z rama i przywoza kompet czy tylko szyby. Popatrzyl na mnie jak na idiotke, wiec zanim zakumal to pospieszylam z pytaniem ...Dlaczego w takim razie same szyby umyl

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------




Piekny naturalny kolor!


Mooniek, Malinum, Saipan za zakupy

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Sliczne sa , ale jak czujesz obcas to zobacz czy przy takim sporym wycieciu palce nie beda leciec w dol poza podeszwe. Mam takie buty i tlko do samochody, do restauracji i z powrotem, za duzo chodzic sie nie da,,,
No właśnie tego się obawiam pomyśle jeszcze mam niecałe 2 tyg. na oddanie

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość











Wczoraj w tk maxx kupilam kilka rzeczy z wyprzedazy: Mydla do rak w plynie (na jedno nie popatrzylam na sklad i jest z slsami Ale to postawie i nie bede uzywac), zel pod prysznic, zel do mycia twarzy i maske blotna -417 :d

wysłane z aplikacji forum wizaz
👏👏👏

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi, że ja przecież mam ich paletę serudszkową jeszcze a już miałam kolejną na chciej listę wpisywać

Wrzucam zdjęcia środków zgodnie z życzeniem a o jakość chodzi mi, że w środku wkłady są jakoś krzywo ponalewane, ale to szczególik taki. Po kilku użyciach i tak nie będzie widać Załącznik 7488011
👏👏👏
Jakie cudne buty 😍😍😍
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora