Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-18, 07:51   #4
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No to witam w kolejnej części

------------------------
Złapałam rano dołka trochę; pamiętam jak ziz pisała, że ona do życia potrzebuje słońca i ciepła i ja mam chyba tak samo Cały tydzień leje i leje i leje....a mi się wszystkiego odechciewa
Mam nadzieję, że zakupy mi poprawią nieco humor, bo właśnie zobaczyłam, że geografii nie zdałam(wiedziałam, że nie zdam, ale taki 1% niepewności zawsze mam, że a może jednak...).
BTW. Nie wiem nawet jak się ubrać, zimo jest czy ciepło(tak trochę chyba parno jest), już sama nie wiem
Isa przykro mi
Odsapnij sobie nieco, naciesz się wolnymi dniami i przygotujesz się do kampani wrześniowej, dasz radę, uwierz w siebie.
Przecież sporo już się uczyłaś, na pewno dużo wiesz, więc uzupełnisz braki i zdasz, na pewno !

Ja też dziś idę na zakupy, mam ochotę na nowy balsam jakiś zapachowy, spodobał mi się z waniliowy z Eveline, strasznie mam ochotę na masło waniliowe Ziaji ale boję się że będą z nim takie same katusze jak z bursztynowym który mnie zapchał i uczulił


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No to witam

Może w tym wątku uda sie nam powstrzymywać przed zakupami??

Lipiec znowu zawaliłam, swoje nadzieje przenoszę więc na sierpień

Gayenko: problem w tym że nie mam tu kogo kusić Z młodych osób (czyt. przed 30 ) jest tu tylko 6 osób w tym 2 chłopaków - jeden żonaty a drugi ciamajda Wiec niestety nie mam pola do popisu i roztaczania swego czaru Dziś są rozmowy kwalifikacyjne - jest 2 kandydatów-facetów więc nadzieja sie pojawiła I jeszcze 2 rekrutacje bedą (w tym 1 do "mojego" działu)... Ehh głupia jestem Jeszcze sobie "coś" pomyśłicie o mnie
No coś Ty, nie jesteś głupia, ja też mam czasem dziwne ''kosmate myśli''
Powodzenia na rozmowach !
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora