Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-09, 12:30   #21
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Potrzebuję jakąś trwała szminkę (kontorowka też by się przydała) na wesele do sukienki w kolorze pudrowy go różu.. Jakiś pomysł co do rodzaju szminki?

Błędy robi mój HUAWEI...
Może >tu< coś Ci wpadnie w oko. Jeżeli chodzi o te najtrwalsze to Bourjois REV 10 (miałam ją na własnym ślubie) lub te Deborah. Zoeva mnie rozczarowała bo na dzień dobry wygląda sucho, niejednolicie, jakby była zwarzona. Podobno to tylko ten odcień, ale nie mam innych. Kobo ładne, ale niezbyt trwałe, a ten 405 to jak błyszczyk. Nie polecam Wibo Million Dollar - skorupa na ustach, wywaliłam.

Z innych, których nie miałam - MF Lipfinity wydają się super (nie mogłam zmyć swatcha z ręki, dopiero na drugi dzień zeszło! ) i dużo dobrego słyszałam o Bourjois tych w sztyfcie Rouge Velvet the Lipstick, tak jak radzi MissChievousTess

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jest tylko jedna taka mgiełka, która jest sensowna i nie pamiętam teraz czy to produkt Vichy czy La Roche Posay, ale to jedna z nich. A to to jest biała emulsja rozpryskiwana dużym bryzgiem przez spray. Czyli np. nie da się tym prysnąć na makijaż, a makijaż aplikowany na to zjedzie tak jak z emulsji. Można tej mgiełki używać tylko pod makijaż suchy, mineralny. Pod fluid ani na fluid się to nie nadaje.
Dziękuję, pogoogluję

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jeśli ta szminka nie musiałaby być z rossmanna to polecam Ci też ten wpis:
http://www.alinarose.pl/2015/04/trwa...lip-color.html
Inna opcja to może być też duet od Golden rose- konturówka i pomadka matowa. Można jeszcze do 10 kwietnia online ze zniżką ustrzelić- przykład w załączniku. Poza tym w załączniku z jakiegoś bloga KOBO Matte Professional 407 Naked Stone- zupełny nudziak, drogerie natura, ale nie wiem czy jeszcze dostępny.
Ale piękny
Nie widzę tego
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora