Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-10, 14:19   #106
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
mi też
Widujemy się codziennie w pracy, więc 24h na dobę byśmy nie dali rady ze sobą wytrzymać
Teraz jest idealnie: widzimy się często, ale potem jest czas, żeby od siebie odpocząć
My właśnie rzadko się widujemy i to mnie akurat trochę niepokoi
W sumie Ty masz fajną sytuację 😃

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;82827246]Ale nastukałyście od razu nowy wątek ^^ Więc mimo, że na 4 stronie to WITAM i czuję się zaszczycona, że stanęłam na podium nabijaczy ^^

Wybaczcie, ale prześledziłam tylko strony nowego wątku i może tematy już przegadane ale dorzucę coś od siebie

Dinulka - jesli chodzi o wesele to tak jak pisałały dziewczyny - wszystko wolno Sa i sukienki rokolszowane i lejące i wściekło kolorowe i pastelowe - więc zakładaj co Ci pasuje Co do butów to ja zakładam szpilki tylko do kościoła + pierwsze 2 tańce - a potem to albo koturny (jak jest pogoda) albo płaskie czy sandałki wręcz. Stawiam na wygodę

Co do budżetu - o swoim też się nei wypowiadam Przerasta mnie ten wyjazdowypanieński, wesele 300 km dalej i kilka innych rzeczy. Miałam kupić tę sukienkę co Wam pokazywałam, ale jednak chyba się w budżecie nie zmieści i idę w takiej z tamtego roku. Nie wspomnę już, że chciałam jechac na majówkę i pewnie klapa będzie.

Dagunia - co do zazdrości byłych. To jakoś tak czasem dziwnie bywa. O mnie np. są zazdrosne byłe moich kolegów. W sensie jak oni nie mająnikogo i my kilka razy wyjdziemy czysto po koleżeńsku to i o to potrafią być zazdrosne bo Bóg wiec co sobie wyobrażają. Taki los - mnie chyuba tez trochę by ukuło jakbym zobaczyła bylego z panną. Na szczęście przez 2 lata tak się nie stało :brzydak:

Zorzoli - co do zdjęć to się całkiem nie przejmuj. Ja też nie wpadłam na to, żeby swoje kasować albo czyścić tablicę. Chociaż z drugiej strony to teraz staram się nie wrzucać na Fbka dużo takich rzeczy z kimś z kim sie spotykam. Po co robić wielką miłość na Fbku a potem po rozstaniu od razu wszyscy wiedzą, że coś poszło nie tak.

A co do mieszkania z facetem - trzeba być na to gotowym. A jak jesteś gotowa to wiesz i nie ma żadnych wątpliwości Aszin - fajnie, że Ci sie tak super mieszka z Żołnierzem. ja też dobrze wspominam mieszkanie z ex. Ale musiałam do tego dojrzeć przez 2 lata.

mnie to się teraz marzy jakaś historia w stylu kopciuszka czy innej księżniczki. Jakoś przestało mnie cieszyć towarzystwo przyjaciół i często na koniec wieczoru załapuje zwiechy. Adorator z pracy mnie dobija - bo jak może być tak na tym porypanym świecie, że podobasz się komuś kto ma żonę i dzieci, a nie potrafi Cię docenić osoba, z która potencjalnie mogłoby byc fajnie?

No ale chyba trochę za dużo o mnie Lepiej powiedzcie jak plany na te piękne słoneczne popołudnie ?

PS. Co myślicie o Big Brothers Big Sisters of Poland? Zastanawiam się czy nie zostac mentorką. Chciałabym się skupic na czymś gdzie moge pomóc innym,a niekoniecznie skupiac się na jakiś swoich problemach 1 świata.[/QUOTE]
Ty też nie usunelas zdjęć z byłym?

A co to za projekt ten big brothers?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora