Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-24, 23:46   #2255
ShiMolly
Raczkowanie
 
Avatar ShiMolly
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 312
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kształt cudowny!
To pierwsze mani bardzo bardzo mi się podoba.

au! Ty to masz przygody... Pamiętam, ze kiedyś zerwał mi się na kciuku tak w połowie płytki... to był spory problem...

Oj, dziekuję to bardzo miłe.
Ale Twoje tym razem wyszło bardzo ładnie. Skłaniam się ku stwierdzeniu, że to Twoje najlepsze
Dzieki wielkie Co do przygod, to na pewno lekko ponad przecietna. Taka karma. Ostatnio zaliczylam obsuniecie sie podmytej drogi pod samochodem, w zwiazku z czym wyladowalam w glebokim rowie z jednym kolem w powietrzu, a ze moj samochod ma automatyczne 4wd, to bylam w glebokiej d... Na czolg sie chyba przerzuce .

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
obydwa mani super

fajne mani
Ale kształt nieopanowany, krzywa C nie w tym miejscu...
Dzieki . Mozliwe, ale w sumie ja sie nie staram opanowac krzywej C, bo nie buduje paznokcia. Moim celem jest jedna warstwa overlay, a nie nadbudowywanie. W tej chwili moze jeszcze nie opanowalam jednej cienkiej warstwy, ale krzywej C w ogole nie uwzglednialam, wiec sie nie dziwie ze jest nie tam gdzie powinna. Dziwie sie ze w ogole gdzies jest . Nie mam pojecia skad sie wziela .
__________________
"When any government, or any church for that matter, undertakes to say to it’s subjects, This you may not read, this you must not see, this you are forbidden to know, the end result is tyranny and oppression, no matter how holy the motives."
― Robert A. Heinlein.
ShiMolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując