Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-29, 23:14   #4959
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Tanzanka, i tak podziwiam że tak ładnie wszystko pamiętasz. [emoji1]
O, fajnie z tą położną, ja szukam właśnie jakiegoś rocka, ciekawa jestem co tam położna Wam poleciła.
Ja zazdroszczę tego wózka (Balios s) Mi się tez podobał, mam nadzieję że Wam się dobrze sprawdzi. Świetny pomysł z tym symulantem, waga dużo zmienia w podbijaniu.
Miłego wyjazdu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Ja mam tak samo. I podejrzewam zazdrość u siebie że ktoś inny dziecko trzyma kiedy ja bym mogła [emoji1] . Potem też pewnie chętnie skorzystam z pomocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

O. Ja też mam już praktycznie rzeczy do torby gotowe. Chce tylko jeszcze nowe klapki bo mam japonki i pomyślałam że mogą być mało stabilne [emoji1]I też listą lecę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Zestaw rozmiar 50 - body długi rękaw, półśpiochy, pajacyk, skarpetki
Zestaw rozmiar 56 - body długi rękaw, półśpiochy, skarpetki
+czapeczka
Pajacyk jest z Lidla więc on jak 56, oprócz tego rożek lub kocyk a przy foteliku będziemy mieć dość ciepły spiworek. Zgodnie z pogodą zobaczymy co będzie mieć sens. Czytałam że taki maluch nie ma żadnej termoregulacji i nawet jak będzie 30st (co jest wątpliwe u nas) to i tak jest mniej o 6-7 st niż w brzuchu [emoji4] i tak 2 warstwy to mus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czemu zazdrościsz? Przecież masz super wózek [emoji16] w ogóle to nie idzie nigdzie zobaczyć go z gondolą u mnie ;/
Mi tez polecono klapki zamiast japonek i skarpetki grube pomimo ciepła. Kilka osób mówiło mi, że jak adrenalina spadnie to stopy marzną bardzo ponoć [emoji14]

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Piona! widze, ze ostatecznie zdecydowałaś się na ten sam laktator co ja Wyglada super na pierwszy rzut oka, zobaczymy jak w praktyce. Udanego wyjazdu! Wypoczywaj



Ja tez tak myślałam, ze po porodzie będziemy sobie w trójkę z mężem leżeć na łóżku i wpatrywać w nasza pociechę. Do około będą latać aniołki i ptaszki i tak dalej W praktyce nasze dziecko praktyczne cały dzień spało, budziło się tylko na moment na jedzenie i przewinięcie i nie ukrywam, ze po paru dniach zrobiło się po prostu... nudno Wiec z radością wyczekiwałam na jakichkolwiek gości :P


Moi rodzice i teściowie tez się zarzekali ze nie będą dawać żadnych słodyczy, ale od kiedy moja córka opanowała do perfekcji spojrzenie kota ze Shreka to mało kto jest w stanie wytrwać w tym postanowieniu



U mnie jest zasada, ze kto pali nie bierze mojego dziecka na ręce. I nie obchodzi mnie czy to babcia czy najbliższy wujek. Nie i już



Dziś oficjalnie żegnamy moje ultra szczupłe łydeczki i witamy grube parowy

A wiesz, że to TZ dokonał ostatecznego wyboru [emoji23] powiedział, że co jak co, ale o piersi trzeba zadbać 🤦🏼☠♀️ faceci...

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
My pewnie ochrzcimy,ale narazie nie planujemy [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Same here!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

O witaj siostro! Ten sam problem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Piąteczka! Jaki kolor wybraliście?
My też na tragach,mąż negocjuje ceny [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Mamy fotelik,niestety nie kupiliśmy Atona 5 z bazą,bo baza nie pasowała do naszego auta. Patrzyliśmy też Maxi Cosi Pebble,ale też nie za bardzo pasowała, Avionaut ultralite z bazą,super leciutki ale kosztował nawet po rabatach więcej niż chcieliśmy wydać.
Skończyliśmy na Atom M z bazą M i dorzuconymi za połowę ceny adapterami do stelaża [emoji4],więc Lady proszę wpisz mi fotelik.
Dokupiłam okrycie kąpielowe frotte,i kilka zabawek MOMs Care bo były w cenach po 15,99 plus rabat, jedną wzięłam dla córeczki mojej siostry ciotecznej. Dostałam kolejny smoczek z Lovi,więc mamy ich tyle,że spokojnie możemy gubić smoki [emoji847]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Rosalyn piąteczka,mamy ten sam zestaw [emoji6][emoji847]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

TZ wybrał grantowy [emoji14] daje mu trochę wyboru [emoji16] nie wiesz może czy jakoś da się ożywić gondole? Bo, że wkładki do spacerówek są to wiem, ale gondole? Może któraś coś wie? Kolory w Cybexie nie były takie jak macie do wyboru w Espiro np niestety [emoji17]

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Już nie taka malutka! Super, że wszystko ok



Myślę, że z testami nie będzie problemu i będziecie zadowoleni



Spodziewałam się dłuższego czasu oczekiwania na ten wózek a to tylko dwa tygodnie. I co, udało się dostać jakiś dobry rabat z okazji teog dnia rodzica?





Na szczęscie po wcozrajszym jedzeniu nie ruszają mnie takie wiadomości :P No może ta colunia... :P



Nie wiem jak to będzie, ale jak to będzie standardowy czas spędzony w szpitalu to raczej nie będę chciała żadnych gości, tylko mąż żeby był. A później to myślę, że przez pierwsze 2 tygodnie pobylibyśmy tylko razem i dopiero za jakiś czas gości zapraszali. Ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.



tanzanka, super że wózek jest i dodatkowe zakupy No i te targi to fajna sprawa, że tyle tych rabatów można wyhaczyć. Ten Cybex Balios S wydaje się super wózkiem, też przez jakiś czas go rozważalismy, tylko nas denerwował mehcanizm składania. Będziecie zadowoleni



marmoladka, super cena i to jeszcze z adapterami! A jaki kolor wybraliście?



U nas ślub/przyjecie bardzo udane. Głównie pewnie ze względu na super towarzystwo. Ale się pośmiałam i trochę ciążowych temató było, bo znajomi się drugiego ziomka spodziewają. Ale jednak wolę standardowe wesela, brakowało mi trochę tańców.

W ogóle chyba pierwszy raz w życiu miałam taki mały atak migreny...albo nie wiem co to było, bo w trakcie obiadu takie mi się plamki przed oczami zaczęły robić, jakby mnie coś oślepiło. Tylko że to trwało dłuzej. Nawodniłam się solidnie i przeszło, tylko takie ćmienie w głowie zostało. Ale tak się trochę wystraszyłam i mówiłam tż żeby na wszelki wypadek wstrzymał się z alkoholem.



A zaraz wybywamy na grilla ze znajomymi, ależ piękny dzień

Cudnie, że tak spędzony weekend [emoji16]
A co do składania, to powiem Ci, że o włos go nie kupiliśmy przez to. Na filmach gładko, a na żywo? Chyba z 14382 razy próbowałam i TZ też. Po czym okazało się, że to na sposób trzeba było wziąć i idzie gładko [emoji1305]

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Welka fajnie że wesele takie udane i że dobrze się bawiłaś.
Aguś [emoji16][emoji16] dopadło i Ciebie.

My idziemy dziś do kina, mam lepszy dzień, ciekawe czy wysiedzę[emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahahaah byliśmy na Acengersach w czwartek, myślałam, że nie wysiedzę. Nie spodziewałam się tego po sobie! Dodatkowo zanim mnie naszła ochota to TZ zjadł cały popcorn i zaczęłam być głodna [emoji23][emoji1305]

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Też mieliśmy super dzień. Rano pojechaliśmy nad zalew i Łucja była w 7 niebie. Piszczała ze szczęścia. TŻ za nią latał a ja leżałam w cieniu na kocu Po powrocie zrobiliśmy grilla i sadziliśmy kwiatki w ogródku. Wakacje pełną parą.

Ja nie mam nic przeciwko żeby mnie ktoś odwiedził w szpitalu. U nas jest taki kameralny korytarz z tyłu szpitala z ławeczkami na odwiedziny więc nikt z nie wchodził do naszego pokoju. Po powrocie do domu to możliwe, że nie będziemy mogli zaprosić kogoś na dłużej bo nie mamy nadal drzwi do łazienki i nie wiem kiedy przyjdą tak się zastanawiam jak TŻ ogarnie pępkówkę bez tych drzwi. Może zrobi gdzieś w plenerze i uchroni nasze mieszkanie od najazdu kolegów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale opisałaś wyjazd... mmmm [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] brzmi pięknie!


Dziękuje serdecznie za życzenia odnośnie wyjazdu! Byczymy się na całego [emoji7]




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora