Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-24, 20:17   #2591
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Polecam nakładanie Shimmerka na brązer-cudeńko
Zgadzam sie, na brązerze wygląda super


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie zastanawiam sie czy nie kliknac astrala sobie jeszcze albo 108 jak sie pojawi sam blyszczyk chanela zapiera dech w piersiach wyglada pieknie! bardzo ma fajna konsystencje i tak jakos jak jest na ustach to czuc jakby byly mieciutkie z tym sloiczkiem to nawet nie wiem bo nie patrzylam a teraz nie mam go przy sobie wprawdze jutro jak wroce daty tez nie spr bo tak mnie urzekl ze stwierdzilam ze ona i tak malo wazna ySL tez jest piekny u mnie lekko rozjasnia usta tzn. sa bledsze tez bardzo ladny i na pewno drugiego o takim kolorku sie nie znajdzie ciezko byloby mi wubierac miedzy nimi dwoma ale to chanel wygral na pierwsze wrazenie ma pelno malenkich drobinek w cieniu wyglada dosc naturalnie ale w sloncu jeszcze nie wiem jaki bedzie na ustach nie ma kolorku, no moze troche tez rozjasnia ale ja mam blade usta z natury wiec moze mi sie tylo wydawac

wlasnie a ma ktos chanel iris?? bo tez moglby byc fajny
Dzieki za prownanie

Mam YSL 11 wiec wiem jaki daje efekt. Skoro mowisz, ze Chanel wywarl lepsze pierwsze wrazenie, to pewnie kiedys bedzie moj.

A nie wiecie moze czy te blyszczyki Chanel sa limitowane? Przeczytalam na jakiejs zagranicznej stronie, ze 4 blyszczyki z serii Galaxy albo Galactic sa limitowankami...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora