Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PM 2018, cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-09, 07:56   #314
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Nie wiem, wszystko jest niespodzianką



A to w Europie niepotrzebny tylko dowód? Chyba, że gdzieś znacznie dalej chcecie?

Dzisiaj byliśmy na ostatniej części protokołu, koniec już, teraz tylko czekać do ślubu, nic kościelnego już nie musimy załatwiać
No w Europie wystarczy dowod ale poza Europe juz nie i mnie denerwuje ze bedziemy musieli sie ograniczac
Cytat:
Napisane przez misia_29 Pokaż wiadomość
My jedziemy do Sopotu

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------


A to jest kilka części protokołu? Jak to wygląda?


Zamówiliśmy w końcu obrączki! 2 miesiące przed ślubem... Szczerze mówiąc to do tej pory najbardziej przegapiona przez nas sprawa, bo tam gdzie myślałam, że będziemy robić to trzeba było rezerwować termin u złotnika 4 miesiące przed ślubem. Nawet próbowałam po znajomości skrócić termin, ale jedynie o miesiąc się udało, więc po ptokach, że tak powiem. Ale tak to jest jak się nawet tnie zadzwoni wcześniej jak z terminami... Poszliśmy do innego złotnika, ale jakoś tak średnio nam się tam podobała obsługa. Wyszło na to, że zamówiliśmy obrączki u lokalnego jubilera, który ma salon u nas w galerii. Obrączki będą nas kosztować koło 1250 zł. To chyba nie najgorzej prawda? I odbiór za 2-3 tyg, więc super

Jak Wam pisałam uparłam się na skrzypce. Zaczęłam szukać wolnych osób i mam teraz do wyboru:
a) laskę, której filmiki z grania w Kościele widziałam i gra pięknie, ale spóźniłaby się na mój ślub, bo gra gdzie indziej i byłaby dopiero na ofiarowanie. Bierze 200zł, nic nie chce spuścić z ceny za spóźnienie
b) laskę, która byłaby na całym ślubie i też bierze 200zł, ale niestety nie ma żadnych filmików ze swojego grania, więc musiałabym brać "w ciemno"
c) laskę z miasta oddalonego o 30 km ode mnie (też 200zł) i filmy z jej grania do obejrzenia na spotkaniu z nią-ta opcja średnio mi się podoba, bo jak mi się nie spodoba jak gra, to tak trochę słabo jej to powiedzieć, tym bardziej, że nie mieszkamy w jednym mieście, więc spotkanie dla obu stron uciążliwe

Jak myślicie kogo wybrać?
Mam jeszcze nr do jednego chłopaka, ale jakoś chciałabym chyba, żeby dziewczyna grała na skrzypcach... Zresztą nawet nie wiem czy ma wolny termin i ile bierze. To kolega koleżanki, nic więcej o nim nie wiem

Doradźcie!
Na pewno odrzucilabym opcje 1, wybralam opcje 3 z nadzieja ze bedzie ladnie grala my placimy 300 zl za skrzypaczke.
Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Hejo! Panny z 09.06 - został nam miesiąc [emoji41]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaczynam czuc stres i zaczynam tym zyc tak na serio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując